Czy Vivint jest pożyczką?

Czy Vivint jest pożyczką?


Jak zapłacić rachunek Vivint??

Wykonaj te kroki:
  1. Zaloguj się na Moje Konto. Ważne: Będziesz mógł dokonać płatności tylko wtedy, gdy zalogujesz się pod głównym adresem e-mail swojego konta. …
  2. W sekcji Płatności rachunków, kliknij przycisk Dokonaj płatności.
  3. Wpisz kwotę, którą chcesz zapłacić i sposób płatności, z którego chcesz skorzystać.

Czy musisz płacić za sprzęt Vivint??

Tak, płacisz za sprzęt Vivint. Firma pozwala konsumentom dostosować sprzęt, który zdecydują się włączyć, co daje kontrolę nad kosztami. Można również sfinansować zakup sprzętu Vivint. Jeśli podpiszesz pięcioletnią umowę, nie musisz płacić za koszty sprzętu z góry.

Jak mogę się uwolnić od umowy z Vivint??

Aby anulować umowę, będziesz musiał Zadzwoń do działu obsługi klienta Vivint pod numer +1-800-216-5232, wew. 5020. Przeprowadzą cię przez proces. Inne strony mówią, że można wysłać e-mail lub porozmawiać na żywo z Vivint, aby anulować umowę z systemem bezpieczeństwa, ale to nie jest to, co Vivint zaleca.

Czy można anulować Vivint po spłacie sprzętu?

Możesz zrezygnować z usług Vivint bez kary w ciągu trzech dni od otrzymania sprzętu. W szczególnych okolicznościach możliwe są również bezkarne anulacje: Gdy użytkownik umiera. Po złożeniu wniosku o upadłość.

Czy Vivint cię szpieguje??

Vivint posiada profesjonalny monitoring 24/7, ale agenci monitoringu nie mają dostępu do strumieni kamer lub nagranych filmów. Jednak, Vivint może zostać zhakowany przez osoby postronne, które mogą kontrolować twoje urządzenia z innej lokalizacji i szpiegować cię przez twoje kamery.

Czy Vivint wchodzi na listę kredytową??

Vivint sprawdza Twój wynik kredytowy, jeśli korzystasz z opcji finansowania kosztów sprzętu FlexPay. Jeśli kupujesz swój sprzęt z góry, to nie musi ciągnąć twojego kredytu. Pro Tip: Jeśli nie chcesz, aby firma ochroniarska widziała Twój kredyt, spójrz na najlepsze systemy bezpieczeństwa bez kontroli kredytowej.

Czy można negocjować z Vivintem?

Tak, możesz negocjować z przedstawicielem handlowym Vivint podczas zawierania umowy z Vivint. Możesz negocjować opcje zakupu całego sprzętu z góry w jednej płatności lub ustalić miesięczne opcje finansowania.