Czy Upstart jest legalną firmą pożyczkową?

Czy Upstart jest legalną firmą pożyczkową?


Czy trudno jest dostać pożyczkę od Upstart??

Wymagania Upstart & Informacje o aplikacji

Minimalny wynik kredytowy: Musisz mieć ocenę kredytową co najmniej 300 (w większości stanów), aby zakwalifikować się do pożyczki przez Upstart. Jest to dość niskie, w porównaniu do wielu innych kredytodawców na rynku, które wymagają oceny kredytowej 660 lub wyższej.

Czy pożyczka Upstart szkodzi twojemu kredytowi?

Tak, osobista pożyczka przez Upstart ma wpływ na Twoją ocenę kredytową, zarówno w momencie składania wniosku, jak i podczas całego okresu spłacania pożyczki. Początkowo pożyczka osobista przez Upstart wpłynie negatywnie na Twój wynik kredytowy, ale długoterminowy wpływ może być bardzo pozytywny, jeśli spłacisz pożyczkę w terminie.

Jak długo zajmuje Upstart zatwierdzenie pożyczki?

jeden dzień roboczy
Szybkie finansowanie: Upstart mówi, że kredytobiorcy mogą wstępnie zakwalifikować się, aby zobaczyć swoją stopę w ciągu pięciu minut i powinni oczekiwać, że zatwierdzenie zajmie jeden dzień roboczy. Firma twierdzi, że większość jej pożyczek jest finansowana w jeden dzień roboczy po podpisaniu przez pożyczkobiorcę umowy pożyczki.

Z jakiego banku korzysta Upstart?

Rozpoczęliśmy pierwsze partnerstwo z Customers Bankiem i jego oddziałem BankMobile. Dziś mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowy “Powered by Upstart” z First National Bank of Omaha, First Federal Bank of Kansas City oraz Accion Chicago.

Czy Upstart sprawdza Twoje konto bankowe?

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem swojej stawki, możesz zacząć od wejścia na stronę www.upstart.com i klikając na przycisk “Sprawdź swoją stawkę” w centrum strony. Jeśli zaakceptujesz swoją stawkę, zostaniesz poproszony o wypełnienie aplikacji poprzez weryfikację konta bankowego i ewentualnie przesłać jakieś dokumenty potwierdzające.

Czy mogę spłacić wcześniej pożyczkę Upstart?

Tak. Możesz spłacić pożyczkę w całości lub częściowo, w dowolnym momencie bez kary. Wszyscy kredytobiorcy mają dostęp do swojego pulpitu Upstart. Jeśli chcesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej lub obliczyć kwotę spłaty, kliknij przycisk “Payoff My Loan” w swoim Upstart dashboard.

Jaka jest minimalna kwota, którą można pożyczyć od Upstart?

Możesz pożyczyć pomiędzy $1,000 a $50,000. Należy pamiętać, że istnieją specyficzne dla niektórych stanów minimalne kwoty pożyczki: Georgia – minimum 3,100 dolarów.