Czy TurboTax da mi zaliczkę?

Czy TurboTax da mi zaliczkę?


Can I get a refund advance if I already filed TurboTax?

TurboTax Refund Advance. Jeśli złożyłeś już swoje federalne zeznanie podatkowe za pomocą TurboTax w tym roku, Możesz ubiegać się* o pożyczkę, aby otrzymać część swojego zwrotu teraz, podczas gdy czekasz na resztę swojego zwrotu. To jest znane jako Refund Advance.

Jak działa refund advance w Turbo Tax?

Jeśli zatwierdzony do zaliczki, Możesz mieć dostęp do swojej zaliczki w ciągu godziny od przetworzenia przez IRS Twojego zwrotu, otrzymując e-mail z informacjami o Twojej tymczasowej karcie. Możesz użyć tego, aby zrobić zakupy online tego samego dnia, w którym złożysz wniosek. TurboTax wyśle Ci Twoją stałą przedpłaconą kartę debetową w ciągu 5 do 10 dni roboczych.

Czy mogę uzyskać pożyczkę pod zastaw mojego zwrotu podatku 2022??

Aby móc ubiegać się o pożyczkę na zwrot podatku, musisz mieć przygotowane swoje podatki przez firmę oferującą pożyczkę, a to może oznaczać, że zapłacisz opłatę za przygotowanie podatku. Istnieje minimalna kwota spodziewanego zwrotu podatku, która może być różna w zależności od firmy, a Ty możesz otrzymać tylko część spodziewanego zwrotu z góry.

Czy mogę pożyczyć pieniądze pod zastaw mojego zwrotu podatku??

Możesz uzyskać pożyczkę pod zastaw swojego zwrotu podatku, jeśli serwis przygotowujący rozliczenia podatkowe oferuje Ci “tax advance refund”. Firmy przygotowujące podatki nie pożyczają Ci pieniędzy bezpośrednio. Zamiast tego, współpracują z bankami, które pożyczają fundusze.

Dlaczego dostanę odmowę na zaliczkę podatkową??

Nie zgodziłeś się na wszystkie warunki Refund Advance. Byłeś winien U.S. Rząd lub państwo. Miałeś dług egzekwowany przez państwo, taki jak, ale nie ograniczony do zobowiązań alimentacyjnych, przeszłych pożyczek studenckich, zastawów podatkowych i wszelkich innych płatności należnych agencji federalnej lub państwowej.

Jak długo zajmuje TurboTax uwolnienie funduszy?

Większość zwrotów zostanie wydana w mniej niż 21 dni. Możesz zacząć sprawdzać status swojego zwrotu w ciągu 24 godzin od złożenia zeznania podatkowego. Pamiętaj, że najszybszym sposobem na otrzymanie zwrotu podatku jest złożenie wniosku drogą elektroniczną i wybranie opcji direct deposit.

Czy mogę uzyskać pożyczkę na poczet zwrotu podatku, jeśli złożyłem już zeznanie podatkowe??

Refund Advance nie jest dostępny, jeśli złożyłeś już zeznanie podatkowe w IRS. Otrzymasz swój zwrot w sposób, który wybrałeś podczas składania zeznania.