Czy trudno jest zakwalifikować się do PSLF??

Czy trudno jest zakwalifikować się do PSLF??


Jakiego rodzaju pożyczki kwalifikują się do przebaczenia służby publicznej?

Aby się zakwalifikować, musisz pracować w pełnym wymiarze godzin lub minimum 30 godzin tygodniowo dla pracodawcy kwalifikującego się do PSLF. Kwalifikujące się pożyczki obejmują Federal Direct Loans i pożyczki federalne, które zostały skonsolidowane w federalną pożyczkę konsolidacyjną.

Jak dużo PSLF wybacza?

Termin. W zależności od wybranego planu płatności, twoje przebaczenie z PSLF byłoby do $24,150.

Czy warto zrezygnować z PSLF?

Jeśli masz duże zadłużenie z tytułu kredytów studenckich, to Public Service Loan Forgiveness (PSLF) może potencjalnie zaoszczędzić tysiące dolarów. Może to również skrócić czas spłaty kredytu studenckiego o kilka lat. Musisz spełnić wszystkie kryteria, aby kwalifikować się do przebaczenia pożyczki w college’u, ale spłata może być tego warta.

Co się dzieje po zakończeniu zwolnienia z PSLF?

Niektóre pożyczki zostaną umorzone przed wznowieniem spłaty, ale nie wszystkie zostaną przetworzone. Jeśli osiągniesz 120 płatności w ramach ograniczonego zwolnienia z PSLF, ale nadal będziesz dokonywać płatności po zakończeniu przerwy, wszystkie płatności dokonane ponad wymagane 120 zostaną zwrócone.

Jaki procent PSLF jest zatwierdzony?

Pracownicy rządowi nadal mają większe szanse na zatwierdzenie PSLF niż inni pracownicy non-profit. Wnioski są zatwierdzone w przybliżeniu w tym samym tempie. 2.1% z przetworzonych wniosków o PSLF zostały zatwierdzone od początku istnienia programu. W pierwszym roku trwania programu, 0.032% aplikacji zostało zatwierdzonych.

Jak długo trwa zatwierdzenie PSLF?

Pożyczkobiorcy na lub powyżej 120 płatności otrzymają priorytetowe recenzje niezależnie od tego, kiedy ich formularze PSLF zostały zatwierdzone. Twoja cierpliwość jest doceniana, ponieważ może to potrwać kilka miesięcy na przetworzenie formularzy PSLF. Jak szybko mogę skorzystać z ograniczonego zwolnienia z PSLF? Zaktualizowane rachunki płatności mogą trwać kilka miesięcy.

Jak upewnić się, że dostaniesz PSLF?

Najlepszym sposobem na potwierdzenie, że spełniasz wymagania PSLF jest złożyć formularz PSLF rocznie. Użyj PSLF Help Tool, aby wypełnić formularz PSLF. Wydrukuj, podpisz, poproś pracodawcę o podpisanie i złóż w MOHELA.