Czy trudno jest uzyskać pożyczkę w Upstart??

Czy trudno jest uzyskać pożyczkę w Upstart??


Czy Upstart zawsze weryfikuje dochody?

Tak, Upstart zweryfikuje Twój dochód, gdy będziesz ubiegał się o pożyczkę osobistą. Będziesz musiał mieć minimalny roczny dochód w wysokości $12,000, aby zapewnić, że możesz dokonać miesięcznych płatności, a jeśli nie spełniasz wymogu minimalnego dochodu, prawdopodobnie nie zostaniesz zatwierdzony.

Czy Upstart sprawdza twoje konto bankowe??

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem swojego oprocentowania, możesz zacząć od wejścia na stronę www.upstart.com i kliknięciu na przycisk “Sprawdź swoją stopę” w centrum strony. Jeśli zaakceptujesz swoją stawkę, zostaniesz poproszony o wypełnienie aplikacji poprzez weryfikację konta bankowego i ewentualnie przesłanie kilku dokumentów potwierdzających.

Czy Upstart udziela pożyczek dla złych kredytów?

Tak, Upstart był pierwszym pożyczkodawcą online oferującym pożyczki dla pożyczkobiorców bez oceny kredytowej. Tradycyjni pożyczkodawcy nie udzielają pożyczek osobom bez kredytu, ponieważ nie wiedzą, jak ocenić ich zdolność kredytową.

Jak szybko trwa zatwierdzenie Upstart?

jeden dzień roboczy
Szybkie finansowanie: Upstart mówi, że kredytobiorcy mogą wstępnie zakwalifikować się, aby zobaczyć swoją stopę w ciągu pięciu minut i powinni oczekiwać, że zatwierdzenie zajmie jeden dzień roboczy. Firma twierdzi, że większość jej pożyczek jest finansowana w jeden dzień roboczy po podpisaniu przez pożyczkobiorcę umowy pożyczki.

Jaka jest minimalna kwota, którą możesz pożyczyć od Upstart?

Możesz pożyczyć pomiędzy $1,000 a $50,000. Należy pamiętać, że w niektórych stanach obowiązują minimalne kwoty pożyczki: Georgia – minimum 3.100 dolarów.

Czy Upstart prosi o wyciągi bankowe?

Dowód ostatnich dochodów w postaci cyfrowego obrazu zdeponowanego czeku LUB faktury biznesowej. Proszę dostarczyć odpowiedni wyciąg z banku, który weryfikuje wpłatę na Twoje konto.

Czy Upstart wymaga zabezpieczenia?

Jest tu więcej dobrych wiadomości; Upstart nie wymaga zabezpieczenia na żadnej z pożyczek. Oprocentowanie i opłaty. Twoja stopa procentowa jest generowana przez model i jest oparta na Twoim wniosku i “miękkim” pociągnięciu Twojego raportu kredytowego.