Czy trudno jest dostać pożyczkę od Prospera??

Czy trudno jest dostać pożyczkę od Prospera??


Jaki jest minimalny wynik kredytowy dla pożyczki Prosper??

640
Prosper oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste dla klientów, którzy mają minimalny wynik kredytowy w wysokości 640, i linie kredytowe na dom (HELOCs). Prosper udzielił ponad 20 miliardów dolarów pożyczek osobistych, dopasowując ponad 1 170 000 pożyczkobiorców do potencjalnych inwestorów za pośrednictwem swojej platformy internetowej.

Czy Prosper jest nadal w biznesie?

Podsumowanie. Mimo, że Lending Club przyciąga dwa razy więcej wniosków o pożyczkę, Prosper jest nadal godną uwagi alternatywą. Wydaje się, że nawet z nowym procesem oceny ryzyka, pożyczki Prosper są nieco bardziej ryzykowne niż Lending Club.

Czy Prosper kontaktuje się z Twoim pracodawcą??

W ramach swojego procesu weryfikacji, Prosper może skontaktować się z Twoim pracodawcą, aby upewnić się, że masz dochody, które podajesz we wniosku o pożyczkę. Ogólnie rzecz biorąc, poproszą o dokumentację w celu weryfikacji dochodu, taką jak odcinki wypłaty, zeznania podatkowe, wyciągi bankowe itp. Mogą również przeszukać bazy danych w celu potwierdzenia Twoich dochodów.

Jak długo trwa uzyskanie pożyczki z Prosper?

Możesz wziąć pożyczkę na trzy lub pięć lat. Większość pożyczek z Prosper jest zatwierdzana w ciągu jednego dnia, a w zależności od banku, może to potrwać od jednego do trzech dni roboczych aby otrzymać fundusze na swoje konto bankowe. Jednak abyś mógł otrzymać swoje pieniądze, inwestor Prosper musi zdecydować się na sfinansowanie Twojej pożyczki.

Czy można odmówić pożyczki po wstępnym zatwierdzeniu?

Pamiętaj, że wstępne zatwierdzenie kredytu hipotecznego nie gwarantuje Ci pożyczki. Tak więc na pytanie “Czy można odmówić udzielenia pożyczki po wstępnym zatwierdzeniu??” Tak, może. Kredytobiorcy nadal muszą złożyć formalny wniosek o kredyt hipoteczny u kredytodawcy hipotecznego, który wstępnie zatwierdził Twoją pożyczkę lub u innego.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki w Prosper??

Prosper może zweryfikować dochód, prosząc o informacje finansowe takie jak odcinki wypłaty, wyciągi bankowe lub formularze W-2. W innych przypadkach użyją po prostu informacji z raportu kredytowego. Tak czy inaczej, będziesz musiał również spełnić inne wymagania Prosper, aby być rozważanym do zatwierdzenia pożyczki.

Czy Lending Club jest lepszy niż Prosper?

LendingClub może być lepszą opcją, jeśli:

Pożyczkodawca upraszcza proces konsolidacji zadłużenia, wysyłając wpływy z pożyczki do 12 wierzycieli, czego Prosper nie oferuje. Jak się zakwalifikować: LendingClub wymaga minimalnego wyniku kredytowego 600. Nie ma minimalnej historii kredytowej lub wymogu dochodu.