Czy SBA ujawniło nazwy odbiorców PPP?

Czy SBA ujawniło nazwy odbiorców PPP?


Czy można wyszukać odbiorców pożyczek PPP?

FederalPay.org stworzył potężne narzędzie do wyszukiwania, które umożliwia publiczny dostęp do bazy danych pożyczek PPP.

Kto dostał pieniądze z PPP?

Około 25% środków z pożyczek PPP trafiło bezpośrednio do pracowników, którzy straciliby pracę. Reszta (75%) trafiła do właścicieli firm, udziałowców, wierzycieli i dostawców firm otrzymujących pożyczki.

Czy pożyczki PPP są nadal dostępne 2022?

Jeszcze jest czas, aby ubiegać się o umorzenie pożyczki PPP dla wielu beneficjentów. Na dzień 24 kwietnia 2022 roku, 96% pożyczek PPP z 2020 roku i 81% pożyczek PPP z 2021 roku zostało całkowicie lub częściowo umorzonych. Tak wynika z najnowszego raportu SBA Forgiveness Platform Lender Submission.

Czy wnioski o pożyczkę w ramach PPP są jawne?

Informacje, które opublikowaliśmy na temat zatwierdzonych wnioskodawców o pożyczki PPP, rzucają światło na tę ważną inicjatywę federalną. To jest publiczny rekord, a w formularzach wniosków o pożyczki zaznaczono, że informacje te mogą stać się publiczne.

Czy PPP jest nadal dostępny??

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie pracowników w czasie kryzysu COVID-19. Powiadomienie: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Dotychczasowi kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu PPP.

Czy pożyczki PPP muszą być spłacane?

Kredyty PPP (pełna kwota główna i wszelkie naliczone odsetki) mogą być w pełni umorzone, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Jeśli nie złożysz wniosku o umorzenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Ile kredytów PPP można otrzymać?

Istnieje limit jedna pożyczka PPP na jeden identyfikator podatkowy. Jeśli druga firma ma osobny, unikalny numer EIN, może również ubiegać się o PPP.