Czy SBA nadal przyjmuje wnioski o PPP?

Czy SBA nadal przyjmuje wnioski o PPP?


Czy można jeszcze ubiegać się o kredyt w ramach PPP 2022?

Jest jeszcze czas, aby ubiegać się o umorzenie kredytu w ramach PPP dla wielu beneficjentów. Od 24 kwietnia 2022 r, 96% pożyczek PPP z 2020 roku i 81% pożyczek PPP z 2021 roku zostało całkowicie lub częściowo umorzonych. Tak wynika z najnowszego raportu SBA Forgiveness Platform Lender Submission.

Jak ubiegać się o pożyczkę PPP?

Na co mogę wydać moje fundusze z PPP? Ogólnie rzecz biorąc, fundusze PPP mogą być wykorzystane na cztery cele: płace, odsetki od kredytu hipotecznego, czynsz/wynajem i media. Płace powinny być głównym przeznaczeniem pożyczki. Druga ustawa stymulacyjna wprowadziła również cztery nowe kategorie wydatków, które są dozwolone.

Czy pożyczka PPP wraca 2022 r?

Jeśli nigdy nie otrzymałeś pożyczki PPP i zastanawiasz się, czy będzie kolejna pożyczka PPP na 2022 r, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Nic nie zostało ogłoszone.

Czy jest przewidziana 3 runda PPP?

PPP Round 3 ma zastosowanie do przedsiębiorstw zatrudniających 500 lub mniej pracowników, lub jeśli otrzymujesz drugą pożyczkę losową, 300 lub mniej. Mają one również zastosowanie do przedsiębiorstw, które są skategoryzowane jako “Zakwaterowanie lub usługi gastronomiczne” i mają 500 lub mniej pracowników na lokalizację (300, jeśli potrzebujesz drugiej pożyczki losowej).

Czy nadchodzi więcej pożyczek PPP?

We wtorek Senat zatwierdził dodatkowe $310B finansowania popularnych pożyczek Paycheck Protection Program (PPP) dla właścicieli małych firm oraz Oczekuje się, że Izba zatwierdzi ten środek już dzisiaj.

Kto obecnie przyjmuje wnioski o PPP?

Kredytodawcy akceptujący wnioski o przebaczenie PPP
  • BlueVine. Jeśli BlueVine zarządza Twoim procesem umorzenia pożyczki, skontaktuje się z Tobą poprzez e-mail z dodatkowymi informacjami. …
  • Capital One. …
  • Chase. …
  • Citi Bank. …
  • Bank Cross River. …
  • Fountainhead. …
  • Funding Circle. …
  • IncredibleBank.

Czy Womply PPP jest nadal dostępny?

Womply będzie nadal przyjmować i przetwarzać wnioski o PPP w oczekiwaniu na dodanie dodatkowych funduszy. Będziemy pracować, dopóki każdy legalny biznes zatwierdzony przez SBA nie otrzyma finansowania. Skontaktuj się ze swoimi senatorami i przedstawicielami i powiedz im, że chcesz więcej funduszy na PPP.