Czy Prosper to dobre miejsce na pożyczkę?

Czy Prosper to dobre miejsce na pożyczkę?


Jaki wynik kredytowy potrzebujesz do pożyczki Prosper?

640
Prosper oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste dla klientów, którzy mają minimalny wynik kredytowy 640, i linie kredytowe na dom (HELOCs). Prosper udzielił ponad 20 miliardów dolarów pożyczek osobistych, dopasowując ponad 1 170 000 pożyczkobiorców do potencjalnych inwestorów poprzez swoją platformę internetową.

Jak długo trwa uzyskanie pożyczki od Prosper?

Możesz wziąć pożyczkę na trzy lub pięć lat. Większość pożyczek z Prosper jest zatwierdzana w ciągu jednego dnia, a w zależności od Twojego banku, może to potrwać od jednego do trzech dni roboczych aby otrzymać środki na swoje konto bankowe. Jednak abyś mógł otrzymać swoje pieniądze, inwestor Prosper musi zdecydować się na sfinansowanie Twojej pożyczki.

Czy Prosper dzwoni do twojego pracodawcy?

Jako część swojego procesu weryfikacji, Prosper może skontaktować się z Twoim pracodawcą, aby upewnić się, że masz dochód, który podajesz we wniosku o pożyczkę. Generalnie, Prosper prosi o dokumentację weryfikującą dochód, taką jak zaświadczenia o zarobkach, zeznania podatkowe, wyciągi bankowe itp. Mogą również przeszukać bazy danych, aby potwierdzić Twój dochód.

Jakich dokumentów żąda Prosper?

Aby zweryfikować dochody pożyczkobiorcy, poprosimy o dokumenty takie jak ostatnie odcinki wypłaty, zeznania podatkowe lub wyciągi bankowe. Aby zweryfikować zatrudnienie pożyczkobiorcy, możemy skontaktować się z jego pracodawcą lub skorzystać z innych baz danych. W niektórych przypadkach możemy opóźnić finansowanie inwestorskie pożyczki w celu weryfikacji informacji dostarczonych przez pożyczkobiorcę.

Jak działa pożyczka Prosper??

Pożyczki w Prosper są amortyzowane, co oznacza, że pożyczkobiorcy dokonują stałych miesięcznych płatności przez okres 3 lub 5 lat. Każda płatność składa się z kapitału, odsetek i wszelkich opłat. Inwestorzy otrzymują część tych płatności, które są proporcjonalne do ich proporcjonalnego udziału w pożyczce.

Czy Prosper pozwala na wcześniejszą spłatę?

Tak. Nigdy nie ma opłaty za dokonanie przedpłaty lub wcześniejszą spłatę pożyczki. Aby spłacić swoją pożyczkę lub zobaczyć, jaka jest kwota spłaty dla danej daty, zaloguj się na swoje konto Prosper.

Czy Prosper ma kary za przedpłaty??

Zalety pożyczek Prosper

Zakres APR wynosi 7.95% do 35.99%. Brak kar za przedpłaty: Nie musisz płacić opłaty, jeśli chcesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej. To daje Ci elastyczność, aby stać się wolnym od długów szybciej.