Czy pożyczka SBA może być wykorzystana na cokolwiek?

Czy pożyczka SBA może być wykorzystana na cokolwiek?


Czy łatwo jest dostać pożyczkę SBA?

Uznawany za startup

Posiadanie zupełnie nowego biznesu jest jednym z głównych powodów trudno jest uzyskać pożyczkę SBA. Tradycyjni kredytodawcy postrzegają finansowanie początkujących firm jako “ryzykowne”.” Zazwyczaj wymagają, aby firma miała co najmniej dwa lata, zanim rozważą zatwierdzenie.

Czy każdy dostaje zgodę na SBA?

Dla większości pożyczek, SBA wymaga “akceptowalnego kredytu”, ale nie ustala minimalnego wymogu oceny kredytowej. Wielu kredytodawców, jednak będzie wymagać osobistego wyniku kredytowego z co najmniej 680-700 lub więcej. Kredyt jest czynnikiem przy ubieganiu się o EIDL i PPP. Prawie wszystkie formy finansowania wymagają minimalnej oceny kredytowej.

Czy potrzebujesz LLC dla pożyczki SBA?

Przed pożyczeniem pieniędzy trzeba będzie legalnie utworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Tworzenie spółki z o.o. jest szybkie i łatwe, i można to zrobić samodzielnie lub skorzystać z jednej z wielu usług tworzenia firm. Dowiedz się, jaka agencja jest odpowiedzialna za tworzenie firm w Twoim stanie.

Czy można użyć pożyczki SBA do celów osobistych?

Jak wielu właścicieli małych firm, Twój biznes istnieje jako przedłużenie Ciebie. To twoja tożsamość i twoja ciężka praca. Jednak, Nie możesz użyć pożyczki SBA do spłacenia swojego osobistego długu, takich jak karty kredytowe, hipoteka lub inne długi.

Czy pożyczki SBA muszą być spłacone?

Najważniejsze informacje. Pożyczki SBA są udzielane małym firmom w celu rozszerzenia ich działalności poprzez długo- lub krótkoterminowy kapitał, zakup aktywów lub wydatki związane z rozpoczęciem działalności. Małe firmy otrzymują pożyczki od partnerskich kredytodawców SBA i pożyczkobiorca jest zobowiązany do spłaty tego pożyczkodawcy.

Co się dzieje po zatwierdzeniu pożyczki SBA?

Po zatwierdzeniu pożyczki, następnym krokiem jest współpracuj z pożyczkodawcą, aby sfinalizować warunki pożyczki. Obejmuje to takie rzeczy jak stopa procentowa, harmonogram spłat i wszelkie inne warunki, które zostały uzgodnione. Gdy wszystko zostanie sfinalizowane, będziesz gotowy do rozpoczęcia korzystania z funduszy z pożyczki!

Jak dużą pożyczkę SBA mogę otrzymać?

Kwoty pożyczek

Większość pożyczek 7(a) ma maksymalną kwotę pożyczki w wysokości 5 milionów dolarów. Jednakże, pożyczki SBA Express mają maksymalną kwotę pożyczki w wysokości $350,000. Pożyczki SBA Export Express mają maksymalną kwotę pożyczki w wysokości $500,000. Maksymalne zaangażowanie SBA wynosi 3 dolary.75 milionów (4 dolary).5 milionów w ramach pożyczki International Trade).