Czy pielęgniarki mogą uzyskać federalne przebaczenie kredytu studenckiego?

Czy pielęgniarki mogą uzyskać federalne przebaczenie kredytu studenckiego?


Czy 40000 to dużo w pielęgniarstwie kredytów studenckich?

Absolwenci pielęgniarstwa oczekują, że skończą szkołę z medianą długu między 40 000 a 54 999 USD, według raportu z 2017 r. przez American Association of Colleges of Nursing. To zgadza się z $47,321 średniego długu studenta pielęgniarstwa znalezione przez College Scorecard danych.

Jak pielęgniarki dostają pożyczki studenckie?

Oto jak zdobyć fundusze na szkołę pielęgniarską: Wypełnij FAFSA. Pierwszym krokiem do uzyskania federalnych pożyczek studenckich jest wypełnienie FAFSA i złożenie go w terminie wyznaczonym przez szkołę. FAFSA jest niezbędna, aby zakwalifikować się do wszystkich rodzajów federalnych pożyczek studenckich.

Czy wszystkie pielęgniarki kwalifikują się do Public Service Loan Forgiveness??

Pielęgniarki, które pracują dla organizacji non-profit lub rządu mogą kwalifikować się do Public Service Loan Forgiveness. Nie musisz być określonym typem pielęgniarki, aby kwalifikować się do PSLF, i.e., zarejestrowana pielęgniarka lub pielęgniarka praktykująca. Twój pracodawca kwalifikuje cię do programu, nie twoja praca.

Jak mogę spłacić moją pożyczkę na pielęgniarstwo?

Top 6 programów przebaczania kredytów studenckich dla pielęgniarek to:
  1. Program Umorzenia Pożyczki dla Służby Publicznej (PSLF)
  2. Program Spłaty Pożyczek Korpusu Pielęgniarek (NCLRP)
  3. Program spłat pożyczek National Health Service Corps (NHSC).
  4. State-Level Loan Forgiveness.
  5. Anulowanie pożyczki Perkinsa.
  6. Wojskowe umorzenie pożyczki studenckiej dla pielęgniarek.

Czy umarzają pożyczki studenckie dla pracowników służby zdrowia??

Dobrą wiadomością jest to, że oprócz PSLF, pracowników służby zdrowia (i pracowników medycznych) może kwalifikować się do najlepszych programów przebaczenia pożyczki dostępne. Niektóre z tych programów odpuszczają pożyczki, podczas gdy inne oferują dłużnikom pieniądze poprzez plan spłaty pożyczki (LRP).

Czy 2-letni stopień pielęgniarski jest tego wart?

Możesz zdobyć stopień naukowy i zostać licencjonowanym RN w ciągu 2 lat. Możesz zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie wcześniej niż inni. Możesz również zacząć budować połączenia w pielęgniarstwie i z pacjentami wcześniej. Możesz zaoszczędzić pieniądze, zarabiając na stowarzyszeniu, a nie na czteroletnim stopniu.

Czy warto zadłużyć się na szkołę pielęgniarską??

Więc to jest dość łatwe do odebrania zmiany lub dwa w miesiącu starałem się zrobić jak dwie zmiany w miesiącu jak jeden okres rozliczeniowy i to pomaga mi spłacić moje kredyty studenckie dużo szybciej. Niektóre szpitale oferują pielęgniarkom.