Czy żniwa wciąż mają fundusze PPP?

Czy żniwa wciąż mają fundusze PPP?


Jak długo trwa żniwo finansowania małych firm, aby sfinansować PPP?

Jak długo trwa proces przebaczenia? Zwiększyliśmy nasz zespół dedykowanych procesorów, aby pomóc przyspieszyć ten proces. Od momentu otrzymania kompletnego pakietu przebaczenia, nasz zespół przetwarza i składa wnioski do SBA w ciągu 2-3 dni robocze, w większości przypadków.

Czy Harvest jest szybkim pożyczkodawcą?

Harvest jest sprawdzonym, zatwierdzonym przez SBA pożyczkodawcą którego wizja zawiera “Szybkie, łatwe i elastyczne”.” Ten cel jest idealnie dopasowany do przełomowego procesu PPP Fast Lane firmy Womply, który usprawnia aplikacje dla prawdziwie małych firm, niezależnych wykonawców, właścicieli firm jednoosobowych, pracowników gigowych i kwalifikujących się samozatrudnionych …

Jak mogę skontaktować się z Harvest w sprawie mojej pożyczki PPP??

Skontaktuj się z (949) 778-0039, aby uzyskać więcej informacji.

Czy żniwa są nadal opłacane?

Czy Harvest ma jeszcze pieniądze z PPP? Nie, Harvest nie ma jeszcze pieniędzy z PPP (Paycheck Protection Program)-i żaden inny pożyczkodawca też nie. Program zakończył się w 2021 roku.

Czy PPP jest nadal dostępny 2022?

Jeśli nigdy nie otrzymałeś pożyczki PPP i zastanawiasz się, czy będzie kolejna pożyczka PPP na 2022 rok, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Nic nie zostało ogłoszone.

Jaki rodzaj pożyczkodawcy jest żniwem?

Harvest SBF to bezpośredni pożyczkodawca SBA 7(a) Oferuje pożyczki na nieruchomości komercyjne od 200,000 do 5 milionów dolarów. Pożyczki 7(a) oferują korzyści dla małych firm dzięki wydłużonym terminom i konkurencyjnym cenom na zakup lub refinansowanie wielofunkcyjnej nieruchomości należącej do właściciela.

Czy Womply nadal finansuje pożyczki PPP?

Womply będzie kontynuował przyjmowanie i przetwarzanie wniosków o PPP w oczekiwaniu na dodanie dodatkowych funduszy. Będziemy pracować, dopóki każdy legalny biznes zatwierdzony przez SBA nie otrzyma finansowania. Skontaktuj się ze swoimi senatorami i przedstawicielami i powiedz im, że chcesz więcej finansowania PPP.