Czy naruszenie danych obsługi pożyczki Pingora jest prawdziwe?

Czy naruszenie danych obsługi pożyczki Pingora jest prawdziwe?


Czy list Pingora o naruszeniu danych dotyczących obsługi pożyczek jest uzasadniony??

Reakcja biznesu. List, który otrzymałeś od Pingora Loan Servicing dotyczący incydentu bezpieczeństwa jest zgodny z prawem.

Czy Pingora Loan Servicing LLC miała naruszenie danych??

Pingora ustaliła, że naruszenie danych dotyczyło ponad 160 000 danych klientów, w tym nazwisk, adresów, numerów ubezpieczenia społecznego i informacji o wnioskach kredytowych. Chociaż Pingora zakończyła swoje dochodzenie nie później niż na początku marca 2022 roku, czekała ponad miesiąc, aby powiadomić swoich klientów o naruszeniu danych.

Czym jest obsługa pożyczki przez Pingora?

Pingora jest firma świadcząca usługi hipoteczne i zarządzająca specjalistycznymi aktywami w Stanach Zjednoczonych i znajduje się w Denver, Colorado. Pingora obsługuje kredyty hipoteczne i inwestuje w nowe portfele praw do obsługi kredytów hipotecznych (“MSR”).

Jakie firmy hipoteczne posiada Pingora?

Poprzez swoje spółki zależne będące w całości własnością, Pingora Asset Management, LLC i Pingora Loan Servicing, LLC, Pingora działa jako wyspecjalizowany menedżer aktywów skoncentrowany na inwestowaniu w nową produkcję wykonującą prawa do obsługi hipotecznej (“MSR”) oraz obsługę mieszkaniowych kredytów hipotecznych.

Kim jest Pingora?

Pingora Asset Management LLC, (“Pingora”), jest wyspecjalizowany zarządca aktywów skoncentrowany na inwestowaniu i obsłudze nowych portfeli produkcyjnych z prawem do obsługi kredytów hipotecznych (“MSR”). Założona przez Michaela Lau w 2012 roku, Pingora planuje wykorzystać niedawno powstałe możliwości w sektorze hipotecznym.

Dlaczego otrzymałem list od Pingora loan servicing?

Jeśli otrzymałeś zawiadomienie, Pingora obecnie lub wcześniej posiadała prawa do obsługi kredytu hipotecznego, który posiadasz lub posiadałeś i korzystała z usług strony trzeciej, która zapewniała obsługę Twojego kredytu.

Z kim związana jest obsługa pożyczek Pingora?

Dwa lata temu, Hatteras Financial, Pingora i jej spółki zależne, Pingora Asset Management i Pingora Loan Servicing.