Czy nadal można ubiegać się o pożyczkę PPP?

Czy nadal można ubiegać się o pożyczkę PPP?


Czy PPP można załatwić online??

Ready Capital, preferowany kredytodawca SBA, udzielał pożyczek PPP w ostatnim okresie. Jego strona internetowa przyjmuje wnioski online.

Czy jest już za późno, aby ubiegać się o PPP online?

Nie jest za późno, aby złożyć wniosek! WAŻNA AKTUALIZACJA DLA 2021: Prezydent Biden podpisał przedłużenie programu pożyczek PPP do 30 czerwca 2021 r.

Czy kredyty PPP wracają?

PPP powraca z dodatkowym finansowaniem w wysokości 310 miliardów dolarów, Ale właściciele małych firm muszą działać szybko. Nowa runda pójdzie jeszcze szybciej, więc ci, którzy przegapili, muszą wybrać odpowiedni bank i ruszyć natychmiast.

Czy istnieje 3 runda PPP??

PPP Round 3 dotyczy firm zatrudniających 500 lub mniej pracowników, lub jeśli otrzymujesz drugą pożyczkę losową, 300 lub mniej. Mają one również zastosowanie do firm, które są skategoryzowane jako “Zakwaterowanie lub usługi gastronomiczne” i mają 500 lub mniej pracowników na lokalizację (300, jeśli potrzebujesz drugiej pożyczki losowej).

Czy PPP powróci w 2022 roku?

Jeśli nigdy nie otrzymałeś pożyczki PPP i zastanawiasz się, czy będzie kolejna pożyczka PPP na 2022 rok, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Nic nie zostało ogłoszone.

Czy SBA nadal przyjmuje wnioski?

Od 1 stycznia 2022 roku, SBA przestała przyjmować wnioski o nowe pożyczki lub zaliczki COVID EIDL. Od 6 maja 2022 r. SBA nie rozpatruje już wniosków o zwiększenie pożyczki COVID-19 EIDL ani wniosków o ponowne rozpatrzenie wcześniej odrzuconych wniosków o pożyczkę.

Co się stanie, jeśli otrzymasz pożyczkę PPP bez działalności gospodarczej??

Składanie fałszywych zeznań w instytucji finansowej jest nielegalne, więc jeśli skłamałbyś w sprawie pożyczki PPP, możesz zostać oskarżony o to przestępstwo federalne. Ten czyn jest karalny w sekcji 1014 i jeśli zostaniesz skazany, możesz spotkać się z dość wysoką grzywną wraz z karą pozbawienia wolności do 30 lat.