Czy nadal można otrzymać stypendium Eidl, jeśli odmówi się pożyczki?

Czy nadal można otrzymać stypendium Eidl, jeśli odmówi się pożyczki?


Czy mogę ubiegać się o celową zaliczkę Eidl, jeśli odmówiono mi jej udzielenia??

Jeśli Twój biznes spełnia kryteria kwalifikacyjne, a Twój oryginalny wniosek został odrzucony, Możesz poprosić o ponowną ocenę ukierunkowanej zaliczki EIDL wysyłając email na adres targetedadvancereevaluation@sba.gov. Proszę załączyć dokumentację, która wykazuje, że kwalifikujesz się do programu Targeted EIDL Advance.

Co się dzieje po zatwierdzeniu mojej zaliczki Eidl??

Jeśli zostaniesz zaakceptowany do pożyczki EIDL, otrzymasz email z informacją o tym, ile możesz pożyczyć. Po podpisaniu umowy, wpływy z pożyczki zostaną wpłacone na twoje konto bankowe w ciągu 5-10 dni roboczych.

Dlaczego moja pożyczka EIDL została odrzucona?

Istnieje wiele powodów, dla których Twój wniosek o pożyczkę EIDL mógł zostać odrzucony. Może być tak, że Twoja aplikacja nie była wypełniona poprawnie (może nie obliczyłeś poprawnie kwoty pożyczki EIDL). A może nie miałeś odpowiedniego zabezpieczenia lub nie prowadziłeś kwalifikującego się biznesu?.

Jak długo trwa ponowne rozpatrzenie podwyżki EIDL?

Szacowany czas oczekiwania na zatwierdzenie to trzy do pięciu tygodni dla kwot poniżej $500,000 i sześć do ośmiu tygodni dla kwot powyżej $500,000. Jeśli czekasz na zatwierdzenie pożyczki poniżej 500 000 USD i wzrost do ponad 500 000 USD, linia czasowa jest bliżej dziewięciu tygodni.

Jak długo trwa ponowne rozpatrzenie pożyczki przez SBA??

Według SBA średni czas oczekiwania na ponowne rozpatrzenie to cztery tygodnie, ale może trwać do sześciu tygodni. Ze względu na liczbę wniosków kredytowych, które SBA musi przejrzeć, może to potrwać dwa tygodnie lub dłużej, zanim wniosek o ponowne rozpatrzenie zostanie przypisany do oficera kredytowego SBA.

Jak poprosić o ponowne rozpatrzenie pożyczki w Eidl??

SBA przedstawi Ci powód, dla którego Twój wniosek został odrzucony. Jeśli możesz to obalić, powinieneś Nakreśl, dlaczego chcesz, aby Twoja aplikacja została ponownie rozpatrzona w swoim liście. Należy również dołączyć wszelkie dokumenty potwierdzające, które mogą wzmocnić naszą sprawę, takie jak zeznania podatkowe lub raporty o dochodach.

Czy mogę umieścić moją pożyczkę EIDL na koncie oszczędnościowym?

Odpowiedź brzmiała “nie.” Dokładniej, odpowiedź była “Fundusze EIDL nie mogą być zdeponowane na kontach oprocentowanych.” To znaczy, “nie” dla rachunku maklerskiego. “Nie” dla konta na rynku pieniężnym. “Nie” dla konta oszczędnościowego. I, technicznie rzecz biorąc, jest to nawet “nie” dla oprocentowanego konta czekowego, jak również.