Czy można wyszukać odbiorców pożyczki PPP?

Czy można wyszukać odbiorców pożyczki PPP?


Kto otrzymał pieniądze z PPP?

Około 25% funduszy z pożyczek PPP trafiło bezpośrednio do pracowników, którzy straciliby pracę. Reszta (75%) trafiła do właścicieli firm, udziałowców, wierzycieli i dostawców firm otrzymujących pożyczki.

Jak mogę usunąć swoje nazwisko z listy pożyczek PPP??

OPT-OUT / OPT-IN

Członkowie listy mogą być usunięci z naszych list kontaktowych w każdej chwili bez zadawania pytań. Aby usunąć swoje dane z naszej bazy danych, aby nie otrzymywać przyszłych wiadomości lub aby nie otrzymywać już naszych usług, możesz: 1) wyślij e-mail na adres support@SBA.com; 2) przejdź do SBA.com/unsubscribe.

Czy wnioski o pożyczkę w ramach PPP są jawne??

Informacje, które opublikowaliśmy na temat zatwierdzonych wnioskodawców pożyczki PPP, rzucają światło na tę ważną inicjatywę federalną. To jest publiczny rekord, a w formularzach zgłoszeniowych do pożyczek zaznaczono, że informacje te mogą stać się publiczne.

Jak mogę się dowiedzieć, czy ktoś ma pożyczkę PPP na moje nazwisko?

ZAPISZ SIĘ NA POWIADOMIENIA EMAILOWE FOX 26 HOUSTON

“Jeśli to się stało ze mną, to może się zdarzyć z tobą”, powiedział Young. ProPublica ma stronę, która pozwala sprawdzić, czy pożyczka PPP została wydana na Twoje nazwisko.

Czy kredyty PPP muszą być spłacane?

Kredyty PPP (pełna kwota główna i wszelkie narosłe odsetki) mogą zostać całkowicie umorzone, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Jeśli nie ubiegasz się o umorzenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Czy pieniądze z PPP są nadal dostępne?

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie w czasie kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Dotychczasowi pożyczkobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia pożyczki PPP.

Czy pożyczki PPP są nadal dostępne 2022?

Jest jeszcze czas, aby ubiegać się o umorzenie kredytu PPP dla wielu beneficjentów. Na dzień 24 kwietnia 2022 roku 96% kredytów PPP z 2020 roku i 81% kredytów PPP z 2021 roku zostało całkowicie lub częściowo umorzonych. Tak wynika z najnowszego raportu SBA Forgiveness Platform Lender Submission.