Czy można wyszukać odbiorców kredytu PPP?

Czy można wyszukać odbiorców kredytu PPP?


Czy pożyczka PPP jest nadal dostępna w Teksasie??

Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Dotychczasowi kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu PPP.

Czy pożyczki PPP są jawne??

Jakie informacje dotyczące kredytu PPP są publicznie dostępne?? SBA ma publiczną bazę danych dostępną na ich stronie internetowej, gdzie można znaleźć zapisy dotyczące pożyczki PPP.

Kto otrzymał pieniądze z PPP?

Około 25% funduszy z pożyczek PPP zostało przeznaczonych bezpośrednio na pracownicy, którzy straciliby pracę. Reszta (75%) trafiła do właścicieli firm, udziałowców, wierzycieli i dostawców firm otrzymujących pożyczki.

Czy pożyczki PPP muszą być spłacone?

Pożyczki PPP (cała kwota główna i wszelkie narosłe odsetki) mogą być całkowicie umorzone, co oznacza, że nie muszą być spłacane. Jeśli nie ubiegasz się o przebaczenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Czy pożyczki PPP są nadal dostępne 2022?

Jest jeszcze czas, aby ubiegać się o umorzenie kredytu w ramach PPP dla wielu beneficjentów. Na dzień 24 kwietnia 2022 roku 96% kredytów PPP z 2020 roku i 81% kredytów PPP z 2021 roku zostało całkowicie lub częściowo umorzonych. Tak wynika z najnowszego raportu SBA Forgiveness Platform Lender Submission.

Czy jest już za późno, aby ubiegać się o PPP??

Nie jest za późno, aby złożyć wniosek! WAŻNA AKTUALIZACJA DLA 2021 R: Prezydent Biden podpisał przedłużenie programu pożyczek PPP do 30 czerwca 2021 r.

Ile pieniędzy z PPP pozostało na dzień dzisiejszy??

Pieniądze z PPP – prawie wszystko stracone: tylko 8 miliardów dolarów pozostaje do dyspozycji. Źródło: CBS News, 6 kwietnia 2021 r.