Czy można uzyskać wstępne zatwierdzenie z Ally?

Czy można uzyskać wstępne zatwierdzenie z Ally?


Jaki wynik kredytowy potrzebuję dla Ally auto loan?

Ubieganie się o kredyt samochodowy Ally Financial
Szczegóły wniosku o pożyczkę Ally Auto Finance
Minimalny wynik kredytowy 620 (może się różnić w zależności od pożyczkodawcy i dealera)
Minimalny dochód 2000 dolarów miesięcznie (dla Clearlane)
Opłata za aplikację Brak
APR W zależności od wyniku kredytowego i aktualnych stawek

Czy Ally robi twardą kontrolę kredytową?

Ponieważ Ally Home pre-approval opiera się na self-reported informacji i nie wymaga twardego zapytania na wynik kredytowy, można wziąć czas, aby pracować na wynik kredytowy, jeśli to konieczne.

Z jakiego banku korzysta Ally auto?

Ally Bank, bankowość bezpośrednia firmy, oferuje szereg produktów i usług związanych z depozytami, kredytami osobistymi i hipotecznymi. Ally Bank jest członkiem FDIC i Equal Housing Lender, NMLS ID 181005 .

Jakiego raportu kredytowego używa Ally Bank?

Kiedy złożysz wniosek online o naszą 3-minutową podstawową wstępną akceptację, poprosimy o Twój numer ubezpieczenia społecznego i wykonamy bezpieczną “miękką” kontrolę kredytową. To nie wpływa na ocenę kredytową w żaden sposób. Używamy twoich FICO Classic 04 ocena kredytowa od Transunion.

Jaki raport kredytowy pobiera Ally Financial?

Ally Financial pobiera z wszystkich trzech głównych biur kredytowych – TransUnion, Equifax i Experian.

Czy mogę kupić samochód mając 559 punktów kredytowych??

Z wynikiem kredytowym 550-559, powinieneś kwalifikować się do subprime APR, które będą wyższe niż u kogoś z 700 lub 800 punktami kredytowymi. Średnia stopa procentowa dla kredytu na samochód używany w przedziale od 550 do 559 punktów kredytowych wynosi 17.29% (47% wyższe niż średnia stopa dla nowego samochodu).

Czy Ally Bank jest kredytodawcą subprime??

Ally Financial jest jednym z największych inicjatorów pożyczek samochodowych w Ameryce. Około 12% ich pożyczek jest dla kredytobiorców o niskim ratingu. Ally modeluje 3% wskaźnik zaległości w 2020 roku. Obecnie 29% klientów detalicznych Ally i 70% klientów komercyjnych Ally jest w programach odroczonych.