Czy można uzyskać prywatną pożyczkę bez poręczyciela??

Czy można uzyskać prywatną pożyczkę bez poręczyciela??


Jaką ocenę kredytową trzeba mieć bez współwłaściciela??

Możesz potrzebować oceny kredytowej powyżej 660 aby kupić samochód bez cosigner, gdy nie masz pieniędzy na zaliczkę, jak kredytodawcy chcą coś pozytywnego do równowagi aplikacji. Ludzie ze złym kredytem i bez pieniędzy w dół czasami stwierdzają, że leasingi są łatwiejsze niż pożyczki, ponieważ miesięczne płatności są niższe.

Co się stanie, jeśli nie masz współwłaściciela??

Jeśli nie możesz znaleźć współsygnatariusza dla pożyczki, możesz nadal mieć opcje, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Niezależnie od tego, czy chodzi o pożyczkę od przyjaciela lub członka rodziny, czy o pracę nad stworzeniem swojej historii kredytowej, praca nad swoim kredytem może ostatecznie wyeliminować potrzebę współsygnatariusza.

Czy mogę zapłacić komuś za podpisanie umowy??

Nie ma nic nielegalnego w płaceniu komuś za podpis na pożyczce studenckiej, ale istnieje ryzyko, które musi rozważyć zarówno pierwszy pożyczkobiorca, jak i osoba poręczająca. Istnieją również alternatywy, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy na szkołę, które nie wymagają podpisu osoby trzeciej.

Czy mogę wykupić osobę towarzyszącą??

Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze, Pożyczkodawcy zazwyczaj wymagają, abyś uzyskał współsygnatariusza, jeśli masz zły kredyt lub brak kredytu, ograniczony dochód lub coś innego, co czyni cię ryzykiem kredytowym. Jest to powszechna sytuacja dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają budować swoje finanse i którzy mogą nie mieć jeszcze żadnej historii kredytowej.

Jaki wynik kredytowy potrzebuje osoba podpisująca umowę?

Chociaż może nie być wymagana ocena kredytowa, osoba podpisująca pożyczkę zazwyczaj potrzebuje kredytu w bardzo dobrym lub wyjątkowym zakresie670 lub lepszy. Wynik kredytowy w tym przedziale generalnie kwalifikuje kogoś do bycia współautorem, ale każdy pożyczkodawca będzie miał swoje własne wymagania.

Czy Sallie Mae zaakceptuje mnie bez poręczyciela??

Sallie Mae, jeden z najpopularniejszych prywatnych pożyczkodawców pożyczek studenckich, również oferuje prywatne pożyczki studenckie bez poręczyciela. Po raz kolejny, musisz mieć dobry kredyt, aby zostać zatwierdzonym.

Czy można dostać pożyczkę w wieku 18 lat bez poręczyciela?

Nie musisz koniecznie mieć poręczyciela, aby zaciągnąć pożyczkę w wieku 18 lat, ale może pomóc Ci pożyczyć wyższe kwoty na bardziej konkurencyjnych warunkach niż gdybyś ubiegał się o nie sam. Skontaktuj się z członkami rodziny i przyjaciółmi, którzy mają lepszą historię kredytową niż Ty, aby dowiedzieć się, czy byliby skłonni Ci pomóc.