Czy moje pożyczki DeVry mogą zostać umorzone?

Czy moje pożyczki DeVry mogą zostać umorzone?


Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do umorzenia pożyczki studenckiej DeVry??

Jeśli uczęszczałeś do Devry, zadzwoń pod numer (800) 659-4099 aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do umorzenia pożyczki studenckiej.

Jakie warunki kwalifikują się do umorzenia kredytu studenckiego?

Kredytobiorcy kwalifikują się do umorzenia kredytu studenckiego jeśli ich dochód jest mniejszy niż 125 000 dolarów dla osób fizycznych i mniejszy niż 250 000 dolarów dla małżeństw lub głów gospodarstw domowych, według arkusza informacyjnego Białego Domu i U.S. Departament Edukacji.2 dni temu

Ile wynosi ugoda z DeVry?

Departament Edukacji zatwierdza 415 milionów dolarów w roszczeniach obrony kredytobiorców, w tym dla byłych studentów Uniwersytetu DeVry.

Czy istnieje pozew zbiorowy przeciwko DeVry University?

Osiągnięto ugodę w pozwie zbiorowym twierdząc, że pozwani Adtalem Global Education Group Inc. i DeVry University, Inc.

Jakie szkoły podpadają pod obronę kredytobiorców?

9 lipca 2021: 1,800 nowych roszczeń obrony kredytobiorcy zostało zatwierdzonych dla kredytobiorców, którzy uczęszczali do trzech szkół: Westwood College, Marinello Schools of Beauty oraz Court Reporting Institute.

Czy DeVry daje czeki zwrotne?

Zwroty będą wysyłane w ciągu 14 dni od daty powstałego salda kredytowego na koncie studenckim. Jeśli nie otrzymałeś czeku pięć tygodni po rozpoczęciu sesji, skontaktuj się z nami w tym czasie.

Jak złożyć reklamację w DeVry University?

Aby złożyć wniosek, roszczenia muszą być złożone do DOE w procesie znanym jako obrona kredytobiorcy przed spłatą. Studenci mogą rozpocząć ten proces na stronie internetowej DOE. Studenci powinni wspomnieć, że otrzymali restytucję z ugody OAG lub FTC przy wypełnianiu formularza, jeśli tak się stało.