Czy mogę wziąć 2 pożyczki w tym samym czasie?

Czy mogę wziąć 2 pożyczki w tym samym czasie?


Ile pożyczek można mieć jednocześnie?

Możesz mieć 1-3 pożyczki osobiste od tego samego pożyczkodawcy w tym samym czasie, w większości przypadków, w zależności od pożyczkodawcy. Nie ma jednak ograniczenia co do liczby pożyczek osobistych, które można mieć jednocześnie u różnych pożyczkodawców.

Adam McCann, Financial Writer.
Pożyczkodawca Limit pożyczki osobistej
SoFi Do 100 tys. dolarów łącznie
Wells Fargo Bez limitu

7 kolejnych rzędów

Czy mogę dostać 2 pożyczki z tego samego banku?

Prosta odpowiedź brzmi: tak – możliwe jest posiadanie wielu kredytów w tym samym czasie. Istnieją jednak pewne problemy, które mogą pojawić się, jeśli chcesz to zrobić. Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz sprawdzić jest to, czy twój pożyczkodawca rzeczywiście pozwoli ci.

Jak długo po otrzymaniu pożyczki można otrzymać kolejną pożyczkę??

sześć miesięcy
Aby zakwalifikować się do drugiej pożyczki, łączna maksymalna kwota pożyczki nie może przekroczyć $50,000. Pożyczkobiorcy Prosper muszą czekać co najmniej sześć miesięcy po otrzymaniu pierwszej pożyczki przed złożeniem wniosku o drugą pożyczkę.

Jak długo trzeba czekać, aby otrzymać kolejną pożyczkę?

Po spłaceniu pożyczki, możesz otrzymać nową następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu siedmiu pożyczek pod rząd, trzeba będzie czekać dwa dni przed zaciągnięciem nowej pożyczki.

Czy można pożyczyć więcej na istniejący kredyt?

Chociaż kwalifikowalność może się różnić w zależności od pożyczkodawcy, w niektórych przypadkach, aby zakwalifikować się do dodatkowej pożyczki osobistej, musisz przynajmniej dokonać trzech kolejnych zaplanowanych płatności w ramach istniejącej pożyczki. Nie ma gwarancji, że otrzymasz kolejną pożyczkę, gdy złożysz wniosek; zależy to od wielu czynników.

Czy ubieganie się o pożyczkę wpływa na ocenę kredytową??

Twarde zapytanie o kredyt: Ze względu na twardą kontrolę kredytową, prawdopodobnie zobaczysz krótkoterminowy spadek w swojej ocenie kredytowej, kiedy formalnie ubiegasz się o pożyczkę. Chociaż może to nie być szkodliwe dla długoterminowego wyniku kredytowego, może to spowodować pewne szkody dla Twojego kredytu, jeśli będziesz ubiegać się o wiele pożyczek w krótkim czasie.

Czy posiadanie dwóch pożyczek jest złe?

Jest bardziej prawdopodobne, że pożyczkodawca zablokuje Ci możliwość uzyskania kilku pożyczek niż prawo. Pożyczkodawcy mogą ograniczyć liczbę udzielanych pożyczek lub całkowitą kwotę pieniędzy.