Czy mogę użyć American Express do spłacenia kredytu samochodowego?

Czy mogę użyć American Express do spłacenia kredytu samochodowego?


Czym jest program American Express Auto Purchasing?

Program Amex Auto Purchasing jest portalem internetowym zasilanym przez TrueCar, gdzie można znaleźć TrueCar certyfikowanych dealerów, które pozwalają na zakup pojazdów za pomocą kart American Express (przynajmniej częściowo) i uzyskać specjalne rabaty i inne korzyści z zakupu.

Czy powinienem kupić samochód za pomocą karty kredytowej??

Chyba, że możesz zapłacić całe saldo, jak tylko jest to należne, Używanie karty kredytowej do zakupu samochodu prawdopodobnie nie jest najlepszym wyborem. Inne opcje płatności mogą pomóc Ci zminimalizować opłaty za odsetki i zmniejszyć potencjał negatywnych skutków finansowych noszenia wysokich sald kart kredytowych.

Czy mogę umieścić samochód na karcie kredytowej?

Chociaż może to być niekonwencjonalne dla przeciętnego konsumenta, Nie ma nic, co prawnie uniemożliwia zakup samochodu za pomocą karty kredytowej. Tak długo, jak Twój limit kredytowy jest wystarczająco wysoki, możesz odłożyć zaliczkę lub nawet dokonać pełnego zakupu z wystarczającą ilością dostępnego kredytu.

Czy mogę użyć karty kredytowej do spłacenia kredytu samochodowego??

To, czy możesz dokonać płatności za samochód kartą kredytową, zależy od pożyczkodawcy. Niektórzy kredytodawcy będą akceptować płatności kartą kredytową bez problemu. Inni kredytodawcy będą akceptować karty kredytowe, ale będą pobierać wysokie opłaty za przetwarzanie.

Dlaczego nie mogę spłacać kredytu samochodowego kartą kredytową??

Większość kredytodawców nie akceptuje kart kredytowych dla płatności samochodowych. Rzadko kredytodawcy, którzy przyjmują karty kredytowe mogą pobierać opłatę za transakcję, zwiększając ogólny koszt spłaty kredytu. Jeśli miałeś nadzieję na uzyskanie nagród z karty kredytowej na płatności za samochód, dodatkowa opłata może zrównoważyć korzyści z nagród.

Czy dealerzy wolą finansowanie czy gotówkę??

Chociaż niektórzy dealerzy dają lepsze oferty dla tych, którzy płacą gotówką, wielu z nich woli, abyś uzyskał pożyczkę poprzez ich dział finansowy. Według Jalopnik, dzieje się tak dlatego, że dealerzy zarabiają na odsetkach od kredytu, który udzielają.

Jaką zaliczkę należy wpłacić na samochód??

Jeśli chodzi o zaliczkę na nowy samochód, powinieneś spróbować pokryć co najmniej 20% ceny zakupu. W przypadku używanego samochodu wystarczy 10% zaliczki. Część Twojej decyzji będzie zależała od tego, gdzie stoi Twoja ocena kredytowa.