Czy mogę pożyczyć pieniądze od Celsjusza??

Czy mogę pożyczyć pieniądze od Celsjusza??


Jak mogę spłacić moją pożyczkę w Celsiusie??

Aby spłacić kwotę główną, możesz wysłać nam przelew bankowy lub użyć jednej z następujących monet: USDC, GUSD, TUSD, USDT, MCDAI lub PAX. Proszę dać nam znać, z jakiej metody płatności chcesz skorzystać. Na koniec prosimy o podanie przyczyny zamknięcia pożyczki.

Czy Celsjusz automatycznie udziela pożyczek?

P: Jeśli wezmę pożyczkę w Celsiusie, ale nadal będę wpłacać więcej tego samego zabezpieczenia, czy nadal będę zarabiać odsetki od kwoty powyżej mojego zabezpieczenia pożyczki? Alex: Tak, to jest automatyczne – nie musisz nic robić.

Jakie są minusy Celsjusza??

Celsius ma zawieszony handel, wpłaty i wypłaty

Klienci powinni mieć świadomość, że Celsius nie oferuje ochrony FDIC i ich środki mogą być zagrożone.

Czy Celsius zgłasza się do IRS??

Tak, Celsjusz zgłasza się do IRS. Za każdym razem, gdy otrzymujesz formularz 1099 od firmy Celsius, IRS otrzymuje identyczną kopię. Jak również to, IRS może zażądać danych KYC od platform takich jak Celsius, aby zapewnić zgodność podatkową.

Czy mogę pożyczyć pod moją kryptowalutę?

Korzyści z pożyczania kryptowalut

Często można uzyskać pożyczkę kryptowalutową z oprocentowaniem poniżej 10 procent. Kwota pożyczki jest oparta na wartości aktywów: W wielu przypadkach możesz pożyczyć do 50 procent wartości Twojego portfela, ale niektóre giełdy idą aż do 90 procent.

Jak długo trwa zamknięcie pożyczki Celsjusza?

Dokończ swoją główną spłatę.

Ten proces może trwać do 30 dni roboczych do ukończenia, a Twoje zabezpieczenie pozostanie zablokowane, dopóki nie otrzymamy i nie potwierdzimy przelanych środków z Twojego banku. W zależności od usług obsługiwanych w Twoim regionie, niektóre z naszych funkcji pożyczek mogą być niedostępne.

Jak Celsius spłaca wysokie odsetki?

Możesz zarobić do 18.63% APY utrzymując swoje cyfrowe aktywa na depozycie z Celsjuszem. W chwili obecnej platforma wypłaca odsetki od 25+ kryptowalut, 10+ stablecoinów i jednego tokena Gold (PAXG). Nie ma minimalnego salda ani opłat, aby zarobić na depozycie kryptowalutowym. A wypłaty odbywają się co tydzień w poniedziałki.