Czy mogę otrzymać pożyczkę z oceną kredytową poniżej 500??

Czy mogę otrzymać pożyczkę z oceną kredytową poniżej 500??


Jaka ocena kredytowa jest zbyt niska dla kredytu samochodowego?

Nie ma ustalonego wyniku kredytowego, którego potrzebujesz, aby uzyskać kredyt samochodowy. Jeśli masz ocenę kredytową powyżej 660, prawdopodobnie zakwalifikujesz się do kredytu samochodowego na poziomie poniżej 10% APR. Jeśli masz złą historię kredytową lub nie masz żadnego kredytu, nadal możesz zakwalifikować się do kredytu samochodowego, ale powinieneś spodziewać się, że zapłacisz więcej.

Co można dostać mając 500 punktów kredytowych?

Karty kredytowe, które można uzyskać z wynikiem 500 punktów kredytowych
  • Capital One Platinum Secured Credit Card: Bez historii kredytowej. …
  • Płatek 1 Visa “No Annual Fee”: Brak historii kredytowej. …
  • Discover it Secured: Bez historii kredytowej. …
  • Płatek 2 “Cash Back, No Fees” Visa: Brak historii kredytowej. …
  • Mission Lane Visa: Od złego do dobrego (300-670)

Czy można dostać samochód mając 540 punktów kredytowych??

A: Z wynikiem kredytowym na poziomie 540 jest to całkowicie możliwe, aby z powodzeniem uzyskać kredyt samochodowy, chociaż poziom odsetek dla tych pożyczek może być nieco wyższy niż przeciętnie. Experian powiedział, że kredyty samochodowe dla nabywców samochodów z oceną poniżej 540 stanowiły dwadzieścia procent kredytów samochodowych w 2019 r!

Czy mogę uzyskać kredyt samochodowy mając 480 punktów kredytowych??

O: Z twoją oceną kredytową obecnie na poziomie 480 Jest to całkowicie możliwe, aby z powodzeniem uzyskać kredyt samochodowy, chociaż oprocentowanie takich pożyczek jest często nieco bardziej strome niż normalnie. Experian powiedział, że kredyty samochodowe dla osób z oceną kredytową poniżej 480 stanowiły 20% wszystkich kredytów samochodowych w 2019 r!

Czy można dostać kredyt samochodowy mając 450 punktów kredytowych??

Przy wyniku kredytowym 450, możesz nie uzyskać zgody na kredyt samochodowy bez przechodzenia przez wyspecjalizowanego pożyczkodawcę. Wynik kredytowy 450 jest w głębokim zakresie subprime, a większość banków i unii kredytowych nie chce pracować z takim kandydatem wysokiego ryzyka.

Czy mogę dostać pożyczkę mając 480 punktów kredytowych??

Karty kredytowe & Pożyczki z 480 wynikiem kredytowym

Bardzo trudno będzie Ci się zapożyczyć z wynikiem kredytowym 480, chyba że szukasz pożyczki studenckiej. Od 2008 roku, tylko bardzo mały procent większości innych rodzajów pożyczek i linii kredytowych zostały otwarte przez ludzi z punktacji kredytowej poniżej 540.

Jaką ocenę FICO stosują dealerzy samochodowi??

Dealerzy samochodowi korzystają z biura kredytowego FICO, co jest skrótem od Fair Isaac Corporation. Stosują również FICO Auto Credit Score, który ma zakres 250 do 900. Może to oznaczać, że dealer samochodowy ma inny wynik kredytowy dla Ciebie niż ten, który widzisz na swoim osobistym raporcie kredytowym.