Czy mogę otrzymać pożyczkę osobistą z osobą towarzyszącą??

Czy mogę otrzymać pożyczkę osobistą z osobą towarzyszącą??


Czy mogę otrzymać pożyczkę osobistą przy złym kredycie, jeśli mam współwłaściciela??

Posiadanie poręczyciela z silnym wynikiem kredytowym sprawia, że pożyczkodawcy są mniej zdenerwowani udzieleniem Ci pożyczki osobistej, jeśli Twój własny kredyt nie jest doskonały. Jeśli nie dokonasz płatności, mogą zażądać ich od Twojego współsygnatariusza. Mimo to, uzyskanie poręczyciela może nie być łatwe, ponieważ bierze on na siebie znaczne ryzyko.

Jaki wynik kredytowy musi mieć osoba podpisująca dla pożyczki osobistej??

670 lub lepiej
Chociaż może nie być wymagana ocena kredytowa, osoba składająca podpis zazwyczaj będzie potrzebowała kredytu w bardzo dobrym lub wyjątkowym zakresie670 lub lepiej. Wynik kredytowy w tym przedziale generalnie kwalifikuje kogoś do bycia współautorem, ale każdy pożyczkodawca będzie miał swoje własne wymagania.

Co muszę zrobić, aby otrzymać pożyczkę z osobą towarzyszącą??

Ponieważ pożyczkodawcy biorą pod uwagę zdolność kredytową Twojego współpożyczkobiorcy i informacje o nim przy podejmowaniu decyzji o pożyczce, będziesz chciał mieć współpożyczkobiorcę, który ma dobra lub doskonała historia kredytowa, kilka lub więcej lat historii kredytowej, stabilny dochód, dobra historia zatrudnienia i niski wskaźnik zadłużenia do dochodu.

Czy łatwiej jest uzyskać zgodę na pożyczkę z osobą towarzyszącą??

Jeśli osoba, która udzieliła poręczenia, ma solidną historię dochodów i dobry wynik kredytowy, kredytodawcy mogą być bardziej skłonni do zatwierdzenia pożyczki-i może zaoferować Ci niższe oprocentowanie – nawet jeśli Twój kredyt nie jest świetny. Jeśli jednak nie spłacisz swoich zobowiązań, zarówno Ty, jak i Twój współwłaściciel będziecie mieli negatywny wpływ na historię kredytową.

Czy upstart pozwala na współpodpisywanie?

Nie zezwalamy na ubieganie się o pożyczkę z osobą towarzyszącą. Ponieważ jest to pożyczka osobista, możemy wziąć pod uwagę tylko Twoje indywidualne informacje.

Czy osoba podpierająca się musi mieć potwierdzenie dochodów??

Osoba, która udzieliła ci poręczenia, będzie musiała przedstawić dowód swoich dochodów. Powodem, dla którego cosigner jest niezbędny w przypadku niektórych kredytów samochodowych, jest zapewnienie spłaty przez pożyczkodawcę, co oznacza, że ktokolwiek podpisuje twoją pożyczkę, musi być w stanie pozwolić sobie na płatności w oparciu o udowodniony dochód.

Czy SoFi zezwala na asygnatę??

Niektórzy pożyczkodawcy akceptują współkredytobiorców, ale nie współsygnatariuszy, a niektórzy akceptują ich obu. SoFi nie akceptuje współsygnatariuszy dla pożyczek osobistych, ale akceptuje współkredytobiorców.