Czy mogę dostać pierścionek zaręczynowy w spłacie?

Czy mogę dostać pierścionek zaręczynowy w spłacie?


Jaki rodzaj kredytu potrzebujesz na pierścionek zaręczynowy?

Po raz kolejny, zazwyczaj trzeba mieć dobry wynik kredytowy, aby zostać zatwierdzonym. Widzieliśmy, że różni kredytodawcy akceptują oceny kredytowe tak wysoko jak 720 i tak nisko jak 580. Pamiętaj jednak, że możesz być zmuszony do zapłacenia wyższego oprocentowania, jeśli zostaniesz zaakceptowany z niższym wynikiem kredytowym.

Jak długo można finansować pierścionek zaręczynowy?

Podczas gdy nie dostaniesz bezprocentowego finansowania w ten sposób, możesz zakwalifikować się do pożyczki z niskim stałym oprocentowaniem trwającym od miejsca 12 do 48 miesięcy. Zaletą tego typu finansowania jest to, że będziesz miał stałą miesięczną płatność i wiesz dokładnie, ile musisz zapłacić każdego miesiąca, aż pożyczka zostanie spłacona.

Ile powinien wydać mężczyzna na pierścionek zaręczynowy?

Zasada kciuka: Wydaj 2 miesiące swoich dochodów na pierścionek zaręczynowy. Jeśli zarabiasz $1000 miesięcznie, wydaj $2000 na pierścionek zaręczynowy. Jeśli zarabiasz 2500 dolarów miesięcznie, wydaj 5000 dolarów.

Średni koszt pierścionka zaręczynowego według stanu.
Stan Average Engagement Ring Cost
Stany Zjednoczone $7,750

Czy jubilerzy robią plany płatności?

Większość głównych jubilerów oferuje plany finansowania, Niektóre z nich oferują 0% odsetek przez określony czas. Na przykład Jared oferuje bezodsetkowe finansowanie przez 12 miesięcy lub 12 miesięcy na 0%, a następnie niskie finansowanie przez sześć miesięcy. Kay Jewelers oferuje 12 miesięcy bez odsetek.

Jaki jest średni koszt pierścionka zaręczynowego?

Według badania z 2019 roku z The Knot, średni koszt pierścionka zaręczynowego jest w rzeczywistości gdzieś około $5,900, i dobra liczba respondentów badania (10%) powiedział, że spędził mniej niż $ 1,000.

Czy Tiffany ma plany płatności?

Tiffany & Co. karta kredytowa oferuje 12- lub 24-miesięczne plany finansowe na kwalifikujące się zakupy. Każdy z tych planów może być wart rozważenia, jeśli masz Tiffany & Co. karty kredytowej lub jeśli planujesz otworzyć jedną, aby sfinansować swój zakup.

Czy musisz spłacić pierścionek zaręczynowy zanim go dostaniesz?

Czy muszę zapłacić za pierścionek zaręczynowy z góry? Na pewno masz możliwość zapłacenia za pierścionek zaręczynowy w całości, jeśli chcesz. Jeśli nie, istnieje kilka opcji finansowania, które pomogą Ci rozłożyć płatności w czasie.