Czy mogę dostać kredyt samochodowy z wynikiem kredytowym 600?

Czy mogę dostać kredyt samochodowy z wynikiem kredytowym 600?


Jaki jest akceptowalny wynik kredytowy, aby kupić samochód?

661 lub wyższy
Ogólnie rzecz biorąc, kredytodawcy szukają kredytobiorców w zakresie prime lub lepiej, więc trzeba będzie wynik z 661 lub wyższy aby zakwalifikować się do większości konwencjonalnych pożyczek samochodowych.

Czy mogę dostać kredyt samochodowy mając 620 punktów kredytowych??

A: Jest to całkowicie możliwe, aby ubiegać się o kredyt samochodowy z tylko 620 punktów kredytowych. Rozważ tę informację, która pochodzi prosto z Experian: W rzeczywistości Experian stwierdził również, że kredyty samochodowe dla klientów mających punktację kredytową poniżej 620 stanowiły 20% wszystkich kredytów samochodowych w 2019 r!

Czy Credit Karma pokazuje Twój prawdziwy wynik kredytowy??

Wyniki kredytowe i raporty, które widzisz na Credit Karma, powinny dokładnie odzwierciedlać Twoje informacje kredytowe zgłoszone przez te biura. Oznacza to kilka rzeczy: Wyniki, które dostarczamy są rzeczywiste wyniki kredytowe wyciągnięte z dwóch głównych biur kredytowych konsumentów, a nie tylko szacunki oceny kredytowej.

Czy wynik kredytowy 640 jest dobry, aby kupić samochód?

Powinieneś być w stanie uzyskać pożyczkę samochodową z 640 wynikiem kredytowym bez problemu. Prawdę mówiąc, ludzie mogą uzyskać kredyt samochodowy z prawie każdym wynikiem kredytowym-różnica będzie jaki rodzaj stopy procentowej można zabezpieczyć. Wynik 640 może uzyskać stopę procentową między 11.92 procent i 4.68% na kredyt na nowy samochód.

Jaką kwotę kredytu samochodowego mogę otrzymać mając 580 punktów kredytowych??

Przy ocenie kredytowej 580-589, powinieneś zakwalifikować się do stawki APR subprime, która będzie wyższa niż w przypadku osoby z oceną kredytową 700 lub 800. Średnia stopa procentowa dla kredytu na samochód używany w przedziale od 580 do 589 punktów kredytowych wynosi 17.29% (47% wyższa niż średnia stawka za nowy samochód).

Czy dealerzy samochodowi korzystają z TransUnion czy Equifax?

Podczas gdy Experian i Equifax są najbardziej popularnymi biurami wśród kredytodawców samochodowych i dealerów samochodowych, TransUnion może być również używany do podejmowania decyzji o kredytach samochodowych. A prawda jest taka, że biuro kredytowe, z którego korzystają kredytodawcy podczas oceny wniosku o kredyt samochodowy, prawdopodobnie nie wpłynie zbytnio na ich decyzję.

Jaką zaliczkę powinienem wpłacić na samochód??

Jeśli chodzi o zaliczkę na nowy samochód, powinieneś spróbować pokryć co najmniej 20% ceny zakupu. Dla używanego samochodu, 10% zaliczki może zrobić. Część twojej decyzji będzie zależała od tego, gdzie stoi twój wynik kredytowy.