Czy możesz uzyskać pożyczkę FHA z cosignerem?

Czy możesz uzyskać pożyczkę FHA z cosignerem?


Czy cosigner może dostać first-time home buyer?

Osoba podpisująca musi mieć wystarczająco dobry kredyt, aby poprawić kwalifikacje kredytowe. Jest to powszechny proces dla osób kupujących dom po raz pierwszy, które zwykle nie mają pełnej, pozytywnej historii kredytowej innych kupujących.

Kto może być współkredytobiorcą kredytu FHA?

Współkredytobiorcy, którzy nie mieszkają w nieruchomości, mogą być spokrewnieni przez krew, małżeństwo lub prawo. Przykłady dozwolonych współkredytobiorców są następujące. Nawet niespokrewnione osoby, które mogą udowodnić, że mają “rodzinny, długotrwały i znaczący” związek, mogą finansować dom razem z 3.5 procent w dół.

Ilu współsygnatariuszy można mieć przy kredycie FHA?

dwóch
Pożyczki FHA to wspierane przez rząd pożyczki, które pozwalają na zakup domu z niższym wynikiem kredytowym i tak mało jak 3.5% w dół. Jeśli chcesz uzyskać kredyt FHA z osobą współzarządzającą (możesz mieć maksymalnie dwa), twój co-client będzie musiał spełnić kilka podstawowych kryteriów.

Co dyskwalifikuje pożyczkę FHA?

Więc jeśli zostaniesz odrzucony przez jednego pożyczkodawcę, możesz zostać zatwierdzony przez innego. Co będzie dyskwalifikować cię z kredytu FHA? Cena zakupu domu powyżej limitów pożyczek FHA dla twojego obszaru zdyskwalifikuje twój wniosek. Kupno nieruchomości inwestycyjnej lub domu wakacyjnego również wykluczy Twój kredyt.

Czy cosigner musi pokazać dowód dochodów?

Współzałożyciel podpisuje umowę najmu, tak jak najemca; dlatego należy sprawdzić współzałożycieli tak samo dokładnie, jak najemców. Wszyscy potencjalni współzałożyciele powinni wypełnić wniosek o wynajem, Przedstawić dowód dochodów, i zgodzić się na złożenie kredytu i sprawdzenie tła, jeśli twój stan pozwala.

Jaki wynik kredytowy potrzebuje współsygnatariusz?

Mimo, że nie ma wymaganego wyniku kredytowego, osoba, która go podpisze, zazwyczaj potrzebuje kredytu w bardzo dobrym lub wyjątkowym zakresie670 lub lepiej. Wynik kredytowy w tym przedziale generalnie kwalifikuje kogoś do bycia cosigner, ale każdy pożyczkodawca będzie miał swoje własne wymagania.

Czy mogę dostać większą pożyczkę z cosigner?

Z cosigner kredytu i dochodów wspierających cię, może stać się znacznie lepsza perspektywa dla dobrej oferty od kredytodawcy. To obejmuje nie tylko lepsze oprocentowanie, ale większy kredyt hipoteczny, jak Współzałożyciel może dać Ci lepszy stosunek długu do dochodu.