Czy loanDepot jest firmą godną zaufania??

Czy loanDepot jest firmą godną zaufania??


Do kogo należy loanDepot?

Anthony Hsieh
Anthony Hsieh jest założycielem i dyrektorem generalnym pożyczkodawcy hipotecznego z siedzibą w Kalifornii loanDepot. Założył firmę loanDepot w 2010 roku i wprowadził ją na giełdę w lutym 2021 roku; posiada 54% udziałów w firmie, która ma 2% udział w giełdzie nowojorskiej.

Co robi loanDepot?

LoanDepot, czasami stylizowane jako loanDepot, jest Lake Forest, California-based nonbank holding company, który sprzedaje produkty pożyczkowe hipoteczne i niehipoteczne.

Jaki jest minimalny wynik kredytowy dla loanDepot??

620
loanDepot w porównaniu z innymi kredytodawcami hipotecznymi
loanDepot
Minimalny wynik kredytowy 620 dla kredytów konwencjonalnych; 700 dla kredytów jumbo; 580 dla kredytów FHA; 620 dla kredytów VA
Minimalna wpłata zaliczki 0% do 5%
Gdzie działa pożyczkodawca? Wszystkie 50 stanów

Jeszcze jeden rząd

Czy LoanDepot pobiera opłaty?

LoanDepot nie ujawnia swoich opłat za udzielenie kredytu hipotecznego online, a jedynie to, że nie pobiera opłaty za złożenie wniosku. Ale kiedy już zostaniesz zatwierdzony, możesz być zobowiązany do uiszczenia następujących opłat: Opłaty pożyczkodawcy wahają się między 0.5% i 1.0% całkowitego kosztu kredytu na pokrycie opłat wstępnych.

Jak długo trwa zamknięcie pożyczki w LoanDepot??

Gdy dokumenty kredytowe zostaną podpisane i dostarczone do nas, Twój kredyt zostanie zamknięty w 3 do 5 dni. Jeśli wyciągasz gotówkę z kapitału własnego domu, otrzymasz swoje fundusze od 1 do 3 dni po zamknięciu pożyczki. Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę z linkiem Proces refinansowania.

Czy LoanDepot jest pożyczkodawcą czy brokerem?

bezpośredni pożyczkodawca
Jako bezpośredni pożyczkodawca, loanDepot twierdzi, że może zapewnić niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych (w zależności od oceny kredytowej) i doprowadzić Cię do stołu zamknięcia 50% szybciej niż średnia w branży. Firma oferuje kilka rodzajów pożyczek hipotecznych, w tym konwencjonalne pożyczki hipoteczne, pożyczki jumbo, pożyczki FHA i pożyczki VA.

Czy LoanDepot jest ubezpieczony w FDIC??

Czy LoanDepot jest ubezpieczony w FDIC?? LoanDepot nie wydaje się być ubezpieczony przez FDIC, najprawdopodobniej dlatego, że nie są bankiem.