Czy lista kredytów PPP jest informacją publiczną?

Czy lista kredytów PPP jest informacją publiczną?


Jak znaleźć odbiorców PPP?

The U.S. SBA regularnie publikuje dane o kredytach PPP dla wszystkich poprzednich odbiorców kredytów PPP. Wszystkie dane w tym wyszukiwaniu pochodzą bezpośrednio z publicznie dostępnych danych PPP na stronie SBA. Skip nie jest powiązany z SBA lub jakąkolwiek agencją rządową i zbudował to wyszukiwanie odbiorców wyłącznie w celach informacyjnych.

Czy PPP jest jeszcze dziś dostępne?

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie podczas kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Dotychczasowi pożyczkobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia pożyczki PPP. SBA oferuje również dodatkową ulgę COVID-19.

Co się stanie, jeśli Twój kredyt PPP zostanie oznaczony?

Jeśli pożyczka PPP jest oznaczona, dostaniesz wezwanie do sądu, lub inne cywilne żądanie śledcze. W zależności od tego, która agencja prowadzi dochodzenie – ścieżka może przybrać kilka różnych zwrotów. Podsumowując, będziesz musiał zatrudnić prawnika broniącego się przed oszustwami związanymi z pożyczkami PPP, który może Ci pomóc – i poprowadzić Cię.

Jak długo muszę korzystać z mojego kredytu PPP??

Co najmniej 60% pożyczki PPP musi być wykorzystane na koszty płac, a pozostała część musi być wykorzystana tylko na kwalifikujące się koszty pozapłacowe. Przedsiębiorstwa mają do 24 tygodni od daty otrzymania pożyczki Wydać fundusze w sposób, który kwalifikuje się do przebaczenia pożyczki.

Czy istnieje pożyczka PPP na 2022 r?

Obecnie wygląda na to, że ulga COVID-19 Programy SBA NIE będą dostępne w 2022 roku. Program Ochrony Płatności (PPP) oficjalnie zakończył się 31 maja 2021 roku, a program COVID-19 Economic Injury Disaster Loan (EIDL) ma się zamknąć 31 grudnia 2021 roku.

Dlaczego lista PPP jest publiczna??

Jest to próba uzyskania pieniędzy przede wszystkim dla małych firm, które potrzebują krótkoterminowej gotówki, choć niektóre duże przedsiębiorstwa również się kwalifikują. W nowej improwizacji lista odbiorców kredytów PPP ma być upubliczniona, bo według Kongresu społeczeństwo “ma prawo wiedzieć”, kto dostaje kredyty.

Czy istnieje baza danych odbiorców PPP??

Small Business Administration kontynuuje aktualizację listy odbiorców PPP przez cały czas trwania kryzysu. Baza danych The Post została zaktualizowana o dane do czerwca 2021 r. Lista przedsiębiorstw uczestniczących w programie wciąż się zmienia. The Post zakodował prawie 650,000 adresów wymienionych w bazie danych.