Czy LendingClub to legalna firma??

Czy LendingClub to legalna firma??


Dlaczego LendingClub się zamknął?

W e-mailu do inwestorów, LendingClub powiedział: “Niestety, w ramach przyszłej bankowości, nie jest ekonomicznie praktyczne, aby LendingClub nadal oferował Notes. “Musieliśmy więc podjąć trudną decyzję o wycofaniu platformy Notes z dniem 31 grudnia 2020 r.”

Czy łatwo jest uzyskać pożyczkę w LendingClub??

Dostępna dla większości pożyczkobiorców: LendingClub wymaga minimalnego wyniku kredytowego 600, aby się zakwalifikować. Jednak najlepsze warunki pożyczki trafią do kredytobiorców z wysokimi dochodami i doskonałymi wynikami kredytowymi. Oferuje wspólne wnioski: Jeśli nie będziesz kwalifikować się do pożyczki samodzielnie, możesz być w stanie ubiegać się o nią ze współkredytobiorcą.

Co to jest club deal finance?

W kontekście syndykowanych kredytów bankowych, umowa klubowa to mniejszy kredyt (zwykle poniżej 150 mln USD), który jest wstępnie wprowadzany na rynek do wybranej grupy (zwykle około 3-5) kredytodawców relacyjnych, kredytodawców mających bliższe powiązania z kredytobiorcą lub jego sponsorem.

Co to jest umowa klubowa??

Umowa kredytowa, w której kilku kredytodawców zawiera oddzielne dwustronne umowy kredytowe, aby udzielić pożyczki wspólnemu kredytobiorcy.

Z jakiego banku korzysta LendingClub?

LendingClub Bank, N.A.
Jak LendingClub jest regulowany. Wszystkie pożyczki są udzielane przez LendingClub Bank, N.A., która działa na podstawie federalnego prawa bankowego. Bank LendingClub jest ubezpieczony przez FDIC i podlega przepisom dotyczącym pożyczek konsumenckich, w tym Truth in Lending Act, Equal Credit Opportunity Act oraz Fair Credit Reporting Act.

Skąd mam wiedzieć, czy LendingClub mnie zaakceptował??

W LendingClub, ty Złóż wniosek online i natychmiast dowiedz się, czy jesteś wstępnie zatwierdzony i jaka jest Twoja oferta. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty, możemy poprosić Cię o dokumentację w celu weryfikacji tożsamości, zatrudnienia lub dochodów.

Dlaczego LendingClub potrzebuje informacji bankowych??

Potrzebujemy Cię aby zweryfikować konto bankowe, które jest powiązane z Twoim kontem LendingClub. Inicjujemy elektroniczny debet i kredyt na tę samą kwotę (mniejszą niż jeden dolar) z tego konta, który zostanie zaksięgowany na koncie w ciągu czterech dni roboczych.