Czy Kabbage jest legalnym pożyczkodawcą?

Czy Kabbage jest legalnym pożyczkodawcą?


Jak długo trwa zatwierdzenie pożyczki przez Kabbage??

Proces Kabbage vs. inni pożyczkodawcy online
Kabbage Inni pożyczkodawcy online
Wypełnij wniosek w kilka minut* z komputera lub telefonu. 2-3 dni
Po zatwierdzeniu, dostęp do linii kredytowej** natychmiast. 3 dni do 2 tygodni

2 więcej rzędów

Ile czasu zajmuje Kabbage rozpatrzenie wniosku??

cztery do siedmiu dni roboczych
Przed złożeniem wniosku, Kabbage poprosi Cię o zgodę na przeprowadzenie badania Twojego kredytu. Jeśli Kabbage może zweryfikować Twoje informacje, powinieneś otrzymać decyzję prawie natychmiast. Jeśli Twój wniosek wymaga dalszej weryfikacji, może to potrwać cztery do siedmiu dni roboczych aby otrzymać decyzję.

Jaki wynik kredytowy potrzebujesz dla Kabbage?

640
Minimalne kwalifikacje: Kabbage wymaga minimalny wynik kredytowy to 640, co najmniej jeden rok w biznesie i miesięczny dochód w wysokości co najmniej 3000 dolarów. Musisz również posiadać konto czekowe lub platformę płatności online, taką jak PayPal lub QuickBooks. Szybkość: Proces składania wniosku online może trwać mniej niż 10 minut.

Czy pożyczki Kabbage są osobiście gwarantowane?

Kiedy podpiszesz umowę kredytową z Kabbage, osobiście gwarantujesz, że spłacisz swoją pożyczkę, ale nie musisz przedstawiać żadnych nieruchomości lub osobistego zabezpieczenia.

Jaki powinien być mój wynik kredytowy, aby uzyskać pożyczkę dla małej firmy?

640 do 700: Dostawcy pożyczek biznesowych generalnie uważają wynik kredytowy, który mieści się gdzieś pomiędzy 640 a 700 za dobry, ale nie doskonały. Ogólnie rzecz biorąc, minimalny wynik kredytowy dla SBA i pożyczek terminowych wynosi około 680.

Czy AMEX jest właścicielem Kabbage??

Kathryn Petralia, współzałożycielka Kabbage, która została przejęta przez American Express w zeszłym roku. “Konto czekowe jest rodzajem finansowego systemu operacyjnego dla firmy, jest to jedna z pierwszych rzeczy, które firma dostaje” po utworzeniu, współzałożyciel Kabbage Kathryn Petralia powiedział w zeszłym tygodniu w wywiadzie.

Jak długo trwa wpłata pieniędzy przez Kabbage?

Transakcje, które są przetwarzane przez 5 p.m. ET będzie zdeponowana na Twoim koncie bankowym w następnym dniu bankowym. Wszelkie transakcje, które są przetwarzane po 5 p.m. ET zostanie wpłacona na Twoje konto bankowe w ciągu dwóch dni bankowych. Rozliczenie na Twoim koncie bankowym może być opóźnione, jeśli transakcje są oflagowane do przeglądu.