Czy FedLoan zostanie umorzony?

Czy FedLoan zostanie umorzony?


Kto przejmuje PSLF od FedLoan??

MOHELA
Federalna Pomoc Studencka (FSA) rozpocznie przenoszenie programu Public Service Loan Forgiveness (PSLF), kredytobiorców i ich kredytów w etapach z FedLoan Servicing do MOHELA od początku lipca 2022 do września 2022.

Jak dużo może zostać umorzone w ramach PSLF?

W zależności od wybranego planu płatności, twoje przebaczenie z PSLF byłoby do $24,150. Czy kwalifikujesz się do PSLF?

Jak długo trwa FedLoan do przetwarzania PSLF?

Kredytobiorcy z lub powyżej 120 płatności będą mieli pierwszeństwo w ocenie, niezależnie od tego, kiedy ich formularze PSLF zostały zatwierdzone. Państwa cierpliwość jest doceniana, ponieważ może to potrwać kilka miesięcy do przetworzenia formularzy PSLF. Jak szybko mogę skorzystać z ograniczonego zwolnienia z PSLF?? Aktualizacja liczników płatności może potrwać kilka miesięcy.

Czy PSLF kiedykolwiek odejdzie??

Ale zmiany w PSLF są tymczasowe i mają wygasnąć 31 października 2022 r. Wielu kredytobiorców będzie musiało podjąć działania przed tym terminem, takie jak poświadczenie przeszłego i obecnego zatrudnienia lub konsolidacja niebezpośrednich federalnych pożyczek studenckich poprzez federalny program konsolidacji Direct, aby się zakwalifikować.

Dlaczego obsługa FedLoan zostanie zakończona??

FedLoan Servicing, jeden z największych serwisów pożyczek studenckich zakontraktowanych przez U.S. Departament Edukacji, powiedział, że będzie wychodzić z gry pożyczki studenckiej całkowicie na koniec 2021 roku, mówiąc pożyczki stają się zbyt skomplikowane i zbyt kosztowne.

Czy PSLF umarza wszystkie pożyczki?

Program PSLF wybacza pozostałe saldo na twoich kredytach bezpośrednich po dokonaniu 120 kwalifikujących się miesięcznych płatności w ramach kwalifikującego się planu spłaty podczas pracy w pełnym wymiarze czasu dla kwalifikującego się pracodawcy.

Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do PSLF??

Twój pracodawca może Ci powiedzieć czy jest organizacją non-profit i jaki jest jego status podatkowy. Możecie również odwiedź nasze narzędzie pomocy PSLF, które pomoże ci określić, czy pracodawca jest uważany za kwalifikującego się pracodawcę w ramach programu PSLF.