Czy discover student loan wymaga cosigner?

Czy discover student loan wymaga cosigner?


Czy można mieć cosigner na Discover student Credit Card?

Czy muszę mieć współwnioskodawcę na mojej studenckiej karcie kredytowej? Jeśli masz zdolność kredytową samodzielnie, emitenci mogą nie wymagać współwnioskodawcy. Discover nie bierze współwnioskodawców (czasami znanych jako współsygnatariusze) na wnioski o karty kredytowe.

Czy discover dopuszcza cosignera?

Discover nie pozwoli już wnioskodawcom na używanie współsygnatariusza, aby zakwalifikować się do nowej karty kredytowej. Firma dołącza do innych głównych emitentów w wykluczeniu opcji co-signer, w tym American Express, Citibank, Capital One i Chase.

Jaki wynik kredytowy trzeba mieć, żeby być współodpowiedzialnym za kredyt studencki?

670
Zazwyczaj prywatni pożyczkodawcy szukają pożyczkobiorców lub współsygnatariuszy o stałych dochodach i ocenie kredytowej wynoszącej co najmniej 670 w skali 300-850 stosowanej przez FICO, najbardziej znany wynik kredytowy. Jeśli nie spełniasz tych standardów, nadal istnieją sposoby, aby pomóc dziecku uzyskać pożyczkę na szkołę.

Jak mogę uzyskać współwnioskodawcę na mój kredyt studencki Discover Key?

Jak ubiegać się o bycie Cosigner? Jeśli student złożył już swój wniosek, Poproś studenta o Twój klucz do wypełnienia wniosku o podpis lub zadzwoń do nas pod numer 1-800-STUDENT. Jeśli student nie złożył jeszcze swojej aplikacji, rozpocznij proces aplikacji jako osoba towarzysząca studentowi.

Czy trudno jest uzyskać pożyczkę studencką Discover?

Co najmniej, Pożyczkobiorcy zazwyczaj muszą mieć ocenę kredytową w zakresie “dobrym” (670 i więcej), aby zakwalifikować się do pożyczki studenckiej bez poręczyciela. Ale aby otrzymać najniższe stawki Discover, Twój wynik kredytowy będzie prawdopodobnie musiał być co najmniej w połowie 700s.

Jak dodać współwłaściciela do mojej karty Discover??

WalletHub, Firma Finansowa
  1. Zaloguj się do centrum kont Discover.
  2. Kliknij “Profil konta.”
  3. Kliknij “Dodaj użytkownika.”
  4. Dodaj informacje (nazwisko, adres, data urodzenia, SSN) o sobie, jako o autoryzowanym użytkowniku i wyślij.

Dlaczego odmówiono mi przyznania karty studenckiej Discover??

Powody będą wymienione w liście odmownym, który Discover wysyła wkrótce po podjęciu decyzji. Mogą to być m.in roczny dochód poniżej tego, co jest potrzebne, aby dokonać minimalnych płatności miesięcznych, niski wynik kredytowy, zbyt wiele ostatnich zapytań kredytowych lub wysoka kwota zadłużenia, między innymi.