Czy Capital One jest dobrym kredytodawcą samochodowym?

Czy Capital One jest dobrym kredytodawcą samochodowym?


Jak trudno jest uzyskać pożyczkę samochodową Capital One?

A Capital One auto loan może być dla Ciebie, jeśli masz nieprime (między 601 a 660) lub subprime (między 501 a 600) wynik kredytowy. W tych kategoriach kredytowych, kredytobiorcy mogą być odrzuceni przez wielu kredytodawców lub oferowane wysokie stopy procentowe. Capital One współpracuje z kredytobiorcami z oceną kredytową nawet do 500 punktów.

Jakie są teraz stawki pożyczek samochodowych Capital One?

Kupujący w tej kategorii mogą zobaczyć oprocentowanie kredytu na nowy samochód tak niskie jak 3.99% od Capital One, a oprocentowanie pożyczki na używany samochód tak niskie jak 4.62%.

Capital One Auto Loan Rates.
Wynik kredytowy Kredyt na nowy samochód Pożyczka na samochód używany
Średnia 4.22-6.33% 5.92-8.99%
Odbudowa 7.99-10.28% 9.19-13.97%

1 rząd więcej

Czy wstępne zatwierdzenie przez Capital One jest gwarantowane??

Wstępna kwalifikacja nie gwarantuje otrzymania finansowania ani żadnych konkretnych warunków finansowania, które mogą ulec zmianie w zależności od oceny przez Capital One Twojego wniosku kredytowego złożonego u dealera oraz wszelkich wymaganych dokumentów, a także mogą się różnić w zależności od dealera sprzedającego pojazd(y), którym się posługujesz …

Czy mogę wcześniej spłacić mój kredyt samochodowy w Capital One??

Capital One nie pobiera żadnych opłat za przedpłatę. Możesz spłacić część pożyczki lub całą kwotę w dowolnym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat lub kar.

Czy lepiej jest finansować samochód przez bank czy przez dealera?

Podstawową korzyścią z udania się bezpośrednio do banku lub unii kredytowej jest to, że prawdopodobnie otrzymasz niższe oprocentowanie. Dealerzy mają tendencję do wyższych stóp procentowych, więc finansowanie za pośrednictwem banku lub unii kredytowej może zaoferować znacznie bardziej konkurencyjne stawki.

Jakiej oceny kredytowej potrzebujesz, aby kupić samochód za 50 tys?

Ogólnie rzecz biorąc, kredytodawcy szukają kredytobiorców w zakresie prime lub lepiej, więc trzeba będzie wynik z 661 lub wyższy aby zakwalifikować się do większości konwencjonalnych kredytów samochodowych.

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby kupić samochód bez współwłaściciela?

Chociaż wynik 650 punktów kredytowych jest pożądany dla każdej pożyczki, pierwszy raz pożyczki samochodowe mogą wymagać wyniku 680 lub więcej aby odstąpić od wymagań dotyczących współsygnatariuszy.