Czy akcje loanDepot to kupno?

Czy akcje loanDepot to kupno?


Dlaczego akcje loanDepot spadły?

Analityk Citi Arren Cyganovich obniżył ocenę akcji do Sprzedaj z Neutralnego po tym jak loanDepot (LDI) wykazał stratę w I kwartale, ponieważ jego cięcia bazy wydatków nie mogły nadążyć za spadkiem produkcji i zyskiem na marżach ze sprzedaży. Analityk obniża cenę docelową do 2$ z 5$.

Kto jest właścicielem loanDepot?

Anthony Hsieh
Anthony Hsieh jest założycielem i dyrektorem generalnym kalifornijskiego pożyczkodawcy hipotecznego loanDepot. Założył loanDepot w 2010 roku i wziął go na giełdę w lutym 2021 roku; jest właścicielem 54% firmy, która ma 2% float na New York Stock Exchange.

Czy LoanDepot jest godny zaufania??

LoanDepot jest akredytowany przez Better Business Bureau z oceną A+. W oparciu o ponad 3 800 opinii klientów na Trustpilot, pożyczkodawca otrzymuje ocenę 3.7 z pięciu gwiazdek.3 dni temu

Czy LoanDepot jest przedmiotem dochodzenia?

Pozew jest trzecim federalnym skargi przeciwko loanDepot na jego rzekomych nieprawdziwych oświadczeń. Dwa pozwy zbiorowe złożone w zeszłym roku zarzucając pożyczkodawcy oszustwa papierów wartościowych pozostają w toku w U.S. Sąd Okręgowy dla Centralnego Okręgu Kalifornii.

LoanDepot staje przed nowym pozwem akcjonariuszy.
O Andrew
linkedin andrewomartinez

2 kolejne rzędy

Czy Loandepot jest niedowartościowany?

W porównaniu do obecnej ceny rynkowej 1.6 USD, Loandepot Inc jest Niedowartościowany o 79%.

Co się stało z loanDepot?

LoanDepot (LDI) Straty w pierwszym kwartale, brak szacunków przychodów

loanDepot (LDI) dostarczył niespodzianki w postaci zysków i przychodów na poziomie -966.67% i 26.67%, odpowiednio, w kwartale zakończonym 2022 marca.

Czy loanDepot jest chińską firmą?

LoanDepot, czasami stylizowany jako loanDepot, jest z siedzibą w Lake Forest w Kalifornii, niebędąca bankową spółką holdingową która sprzedaje hipoteczne i niehipoteczne produkty pożyczkowe. U.S.