Co zrobić, gdy wciąż dostajesz odmowę pożyczki?

Co zrobić, gdy wciąż dostajesz odmowę pożyczki?


Czy mogę ubiegać się o kredyt po raz kolejny po odmowie??

Jeśli uważasz, że twoje finanse są tak silne, jak możesz je uczynić, nie musisz czekać przed ponownym zastosowaniem po odrzuceniu; zwrócić się do innego pożyczkodawcy i złożyć u niego wniosek o pożyczkę. Spróbuj w lokalnym banku lub unii kredytowej, i sprawdzić z kredytodawców online.

Co to jest najłatwiejszy kredyt, aby uzyskać zatwierdzenie dla?

Najłatwiejsze pożyczki, aby uzyskać zatwierdzenie dla prawdopodobnie byłoby pożyczki gotówkowe, pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczki lombardowe i pożyczki ratalne. Są to wszystkie krótkoterminowe rozwiązania gotówkowe dla złych kredytobiorców w potrzebie. Wiele z tych opcji ma na celu pomoc pożyczkobiorcom, którzy potrzebują szybkiej gotówki w potrzebie.

Dlaczego Twój kredyt bankowy jest wielokrotnie odrzucany?

Niski wynik kredytowy

Zazwyczaj kredytodawcy mają progowy wynik kredytowy dla sankcji pożyczki osobistej. Jeśli Twój wynik kredytowy jest poniżej tego progu, nie otrzymasz pożyczki. Wnioskodawcy bez oceny kredytowej mogą również spotkać się z odrzuceniem, ponieważ bez historii kredytowej pożyczkodawca nie będzie miał możliwości oceny Twoich nawyków finansowych.

Które z tych dwóch rzeczy powinieneś zrobić, jeśli pożyczkodawca odrzuci Twój wniosek o pożyczkę?

Wypróbuj te cztery krótkoterminowe taktyki, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie, jeśli pożyczkodawca odrzuci Twój wniosek o pożyczkę.
  1. Wstępna kwalifikacja u innych kredytodawców. Ponieważ różni kredytodawcy mają różne wymagania kredytowe, spróbuj wstępnie zakwalifikować się u innych kredytodawców. …
  2. Dostarcz zabezpieczenie. …
  3. Poproś o niższą kwotę pożyczki. …
  4. Zwiększ kwotę zaliczki.

Dlaczego nikt nie daje mi pożyczki?

zbyt niska ocena kredytowa. negatywne informacje w Twojej kartotece kredytowej, takie jak zapisy o zaległych płatnościach. pożyczkodawca zdecydował, że nie będziesz w stanie pozwolić sobie na spłatę kredytu, o który się ubiegałeś. informacje w twoich aktach sugerujące nieuczciwą działalność.

Jak długo powinienem czekać między kolejnymi wnioskami o pożyczkę??

Poczekaj na 30 dni cykl przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Za każdym razem, gdy ubiegasz się o nowy kredyt, ten wniosek kredytowy pojawia się jako zapytanie na twoim raporcie kredytowym, co może obniżyć twój wynik kredytowy. Nie ubiegaj się o pożyczkę i nie daj się odrzucić.

Po jakim czasie mogę ponownie ubiegać się o pożyczkę??

Kiedy ubiegasz się o kredyt, pożyczkodawcy sprawdzają Twoją przeszłość i obecną sytuację finansową. To pozostawia ślad w twoich aktach kredytowych. Zbyt wiele wniosków w krótkim okresie czasu sprawia, że wydajesz się zdesperowany, by zdobyć pieniądze. Spróbuj poczekać przez co najmniej sześć miesięcy przed ponownym ubieganiem się o kredyt.