Co to jest Superior Loan?

Co to jest Superior Loan?


Czy SLS jest firmą windykacyjną??

W maju 11, 2020 Consumer Financial Protection Bureau zawarł ugodę ze Specialized Loan Servicing LLC (SLS) i nakazał SLS zapłacić miliony w ramach ulgi pieniężnej dla konsumentów. Jednak, SLS LLC nie jest agencją kolekcjonerską.

Czy poczta oferuje pożyczki dla pracowników?

Pożyczki działkowe dla pracowników USPS

Istnieją zarówno zabezpieczone jak i niezabezpieczone pożyczki, o które możesz się ubiegać, a których kwota może wynosić do $15,000. Pożyczkę można uzyskać na okres do 60 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki z podpisem wynosi 9.99%. Jeśli jesteś członkiem Unii Kredytowej, możesz po prostu wysłać swoją aplikację.

Kto jest SLS hipotecznych własnością?

Computershare Limited
Specialized Loan Servicing LLC (SLS lub serwisant) jest spółką zależną należącą w całości do Computershare Limited (Computershare), australijska firma świadcząca globalne usługi finansowe, działająca w 22 krajach, posiadająca ponad 16 000 klientów i ponad 125 milionów użytkowników końcowych.

Jak długo to trwa, aby uzyskać zatwierdzenie na SLS?

To może potrwać do 24 godzin aby Twój profil został zatwierdzony. W tym czasie będziesz mógł przeglądać profile, ale komunikacja nie będzie możliwa. Jeśli 24 godziny to zbyt długi czas oczekiwania, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twój profil został zatwierdzony szybciej.

Dlaczego moja hipoteka Wells Fargo została przeniesiona do Specialized Loan Servicing??

W ramach przemysłu hipotecznego, pożyczki hipoteczne są często przenoszone z oryginalnego pożyczkodawcy do firmy takiej jak Specialized Loan Servicing, która koncentruje się na przetwarzaniu płatności, zapewniając administrację escrow i ogólne działania związane z kredytem hipotecznym po jego sfinansowaniu.

Czy można mieć 2 pożyczki Kashable jednocześnie??

Możesz mieć tylko jedną pożyczkę Kashable w tym samym czasie. Po całkowitej spłacie obecnej pożyczki, można ubiegać się o nową pożyczkę. WAŻNE: Jeśli dokonujesz wcześniejszej spłaty, aby ponownie złożyć wniosek, należy pamiętać, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować przyszłej akceptacji lub przyszłych kwot pożyczki.

Czy mogę uzyskać pożyczkę z mojej emerytury USPS?

Nie można pożyczać składek agencyjnych/służbowych i zarobków z tych pieniędzy.) Jesteś obecnie zatrudniony jako federalny pracownik cywilny lub członek służb mundurowych. (Uczestnicy będący w separacji lub na emeryturze oraz uczestnicy będący beneficjentami nie są uprawnieni.) Jesteś w statusie płatnym.