Co to jest pożyczka na sprzęt biznesowy?

Co to jest pożyczka na sprzęt biznesowy?


Co kwalifikuje się do pożyczki sprzętowej?

Finansowanie sprzętu – zwane również pożyczkami na sprzęt – pomaga właścicielom małych firm w nabyciu, modernizacji lub wymianie niezbędnego lub ciężkiego sprzętu, takie jak lodówki restauracyjne, komputery, pojazdy i komercyjne kopiarki.

Jak trudno jest uzyskać pożyczkę na sprzęt?

Zakwalifikowanie się do finansowania sprzętu jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Zazwyczaj trzeba prowadzić działalność gospodarczą od co najmniej roku, mieć 50 000 lub więcej dolarów rocznego dochodu oraz ocenę kredytową na poziomie 650 lub wyższym. Ponieważ zabezpieczenie jest często częścią pożyczki, nie jest tak trudne do uzyskania jak inne rodzaje finansowania.

Na jak długo można uzyskać pożyczkę na sprzęt?

Stawki pożyczek na sprzęt & Warunki

Stopy procentowe wahają się od 6% do 9% dla dobrze wykwalifikowanych kredytobiorców, podczas gdy kredytobiorcy z niską oceną kredytową mogą spodziewać się stóp procentowych na poziomie 30%. Większość pożyczek na sprzęt wynosi od od jednego do czterech lat, choć niektóre mogą trwać nawet do 10 lat w zależności od rodzaju i kosztu finansowanego sprzętu.

Do czego można wykorzystać pożyczkę na sprzęt?

Finansowanie sprzętu odnosi się do pożyczki używanej na zakup sprzętu związanego z działalnością gospodarczą, takich jak piec restauracyjny, samochód czy kopiarka. Kiedy bierzesz pożyczkę na sprzęt, będziesz musiał dokonywać okresowych płatności, które obejmują odsetki i kapitał przez określony czas.

Jakie są korzyści z finansowania sprzętu?

Z finansowaniem sprzętu, masz możliwość finansowania kompletnego rozwiązania, w tym sprzętu, oprogramowania, instalacji, szkolenia, konserwacji i innych usług w ramach jednej transakcji. Firmy mogą również być w stanie uaktualnić sprzęt lub dodać usługi przez cały okres trwania umowy.

Czym jest umowa finansowania sprzętu?

Czym jest umowa finansowania sprzętu (EFA)? Umowa finansowania sprzętu (EFA) to jak pożyczka, umowa zabezpieczająca i weksel własny spakowane razem w jeden dokument. EFA posiadają również pewne unikalne cechy, które czynią je jedną z najbardziej popularnych i wszechstronnych opcji finansowania sprzętu.

Jak działa leasing sprzętu?

Leasing sprzętu jest sposobem na rozłożenie kosztów na określoną ilość czasu. Może nie jesteś właścicielem sprzętu podczas leasingu, ale nie musisz się martwić, że sprzęt stanie się przestarzały. Dzięki leasingowi sprzętu, płacisz stałą stawkę przez określony czas. Odsetki i opłaty są wbudowane w płatność.