Co to jest najniższy wynik kredytowy, aby kupić samochód?

Co to jest najniższy wynik kredytowy, aby kupić samochód?


Jak mogę dostać samochód mając 700 punktów kredytowych??

700 wynik kredytowy stawia cię mocno w zakresie najlepszych wyników kredytowych, co oznacza, że można uzyskać konkurencyjną stawkę tak długo, jak Rozejrzyj się, miej dobre dochody i solidny stosunek długu do dochodu. Przy wyniku 700 punktów kredytowych średnie oprocentowanie kredytu samochodowego wynosi od 3% do 6% dla nowych samochodów i od 5% do 9% dla samochodów używanych.

Jakiej oceny kredytowej używają przy kredytach samochodowych?

FICO Auto Score ma kilka wersji. Większość kredytodawców samochodowych używa FICO Auto Score 8, jako najbardziej rozpowszechnione, lub FICO Auto Score 9. Jest to najbardziej aktualna i używana przez wszystkie trzy biura ocena. FICO Auto Score waha się od 250 do 900, co oznacza, że Twoja ocena FICO będzie różnić się od FICO Auto Score.

Czy mogę kupić dom z wynikiem kredytowym 717?

Wynik kredytowy 717 jest dobrym wynikiem kredytowym. Zakres dobrych kredytów obejmuje wyniki od 700 do 749, podczas gdy doskonały wynik kredytowy to 750 do 850, a ludzie z tak wysokimi wynikami są w dobrej pozycji, aby zakwalifikować się do najlepszych możliwych kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i kart kredytowych, między innymi.

Czy mogę dostać kredyt hipoteczny z wynikiem kredytowym 717?

Wynik 717 FICO® jest uważany za “dobry”. Pożyczki hipoteczne, samochodowe i osobiste są stosunkowo łatwe do uzyskania przy wyniku kredytowym 717. Kredytodawcy lubią robić interesy z kredytobiorcami, którzy mają dobry kredyt, ponieważ jest to mniej ryzykowne.

Jakiego wyniku kredytowego potrzebuję, aby kupić samochód za 30 000 dolarów??

Ogólnie rzecz biorąc, kredytodawcy szukają kredytobiorców w najlepszym przedziale lub lepszym, więc musisz mieć wynik 661 lub wyższy aby zakwalifikować się do większości konwencjonalnych kredytów samochodowych.

Jak szybko kredyt samochodowy podniesie moją ocenę kredytową??

Duża ilość nowych kredytów może zaszkodzić twojej ocenie kredytowej. Podczas gdy wiele czynników wchodzi w grę przy obliczaniu wyniku kredytowego FICO, możesz zacząć widzieć, jak twój kredyt samochodowy podnosi twój wynik kredytowy w tak niewielu jak 60 do 120 dni. Ale pamiętaj, że sytuacja kredytowa każdego człowieka jest inna, więc Twoje wyniki mogą się różnić.

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby kupić samochód bez cosignera?

Chociaż wynik kredytowy 650 jest pożądany dla każdej pożyczki, pierwsze pożyczki samochodowe mogą wymagać wyniku 680 lub więcej aby zrezygnować z jakichkolwiek wymagań co-signer.