Co to jest junior loan processor?

Co to jest junior loan processor?


Czym zajmuje się doradca kredytowy??

Procesor pożyczkowy Pomaga zebrać i uporządkować dokumenty aplikacyjne przed zatwierdzeniem przez doradcę kredytowego. Po zakończeniu aplikacji kredytowej, procesor kredytu hipotecznego przejmuje i odgrywa ważną rolę w prowadzeniu kredytu do stołu zamknięcia.

Czy procesor kredytowy to dobra kariera?

BLS przewiduje 11% wzrost stanowisk oficerów kredytowych w latach 2016-2026. Ten wskaźnik jest wyższy niż średnia krajowa dla wszystkich karier łącznie, co sprawia, że kariery procesorów pożyczek Doskonała opcja dla tych, którzy są zainteresowani w dziedzinie finansów.

Ile zarabia procesor kredytowy w Nowym Jorku?

$55,175 rocznie
Nasze kompleksowe badania wynagrodzeń pokazują, że średnio, procesor pożyczki w Nowym Jorku, NY zarabia szacunkowo 55 175 dolarów rocznie. Może to być od 37 327 dolarów do 71 410 dolarów rocznie i jest oparte na wielu czynnikach, w tym edukacji, doświadczenia, certyfikatów i dodatkowych umiejętności.

Jakie umiejętności są potrzebne, aby zostać doradcą kredytowym??

Główne umiejętności i kwalifikacje doradcy kredytowego to:
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do obsługi kredytów hipotecznych.
  • Komunikacja werbalna i pisemna.
  • Dobre umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji.
  • Zdolność do pracy w ścisłych terminach.
  • Zdolność do wyjaśniania technicznych koncepcji w prostych słowach.
5 dni temu

Czy obsługa kredytu jest stresująca?

Tak, bycie doradcą kredytowym może być stresującą pracą.

Upewniają się, że wszystko, co zostało złożone jest dokładne, a wszystkie niezbędne wyceny i inspekcje zostały wykonane. To może sprawić, że praca stresujące, jak starają się poruszać wiele formularzy i papierowej roboty wymagane dla subemitenta hipotecznego, aby zatwierdzić kredyt.

Czy przetwarzanie pożyczek to ciężka praca?

Praca jako oficer pożyczkowy to zazwyczaj praca w szybkim tempie. To będzie trudna praca dla kogoś, kto nie jest dobry w wielozadaniowości i myślenia na palcach. Jako doradca kredytowy, czasami będziesz musiał zmienić swój harmonogram i ustalić priorytety w biegu i radzić sobie z sytuacjami, które się pojawiają.

Czy doradcy kredytowi zarabiają dobre pieniądze??

Zakresy wynagrodzenia dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem kredytów hipotecznych

Wynagrodzenie Mortgage Loan Processors w USA waha się od $22,224 do $62,000 , z medianą w wysokości $37,710 . Środkowe 57% pracowników zajmujących się przetwarzaniem pożyczek hipotecznych zarabia od $37,710 do $45,183, a najwyższe 86% zarabia $62,000.