Co to jest dobre oprocentowanie pożyczki osobistej?

Co to jest dobre oprocentowanie pożyczki osobistej?


Który bank jest najlepszy do wzięcia pożyczki osobistej?

Lista banków z najlepszą pożyczką osobistą w Indiach
Bank Stopa procentowa (p.a.) Opłata za przetwarzanie
HDFC 10.25%- 21% Do 2.50% kwoty pożyczki
ICICI 10.50%-19% Do 2.50% kwoty pożyczki + GST
Bajaj Finserv 13% p.a. dalej Do 4% kwoty pożyczki + podatki
SBI 10.10% – 12.30% 1.50% kwoty pożyczki + GST

6 rzędów więcej

Ile wynosi 50000 pożyczki osobistej?

Ile wyniosłaby miesięczna spłata pożyczki osobistej o wartości 50 000 dolarów?? Jeśli weźmiesz 50,000$ osobistej pożyczki przy 4.99% stopy procentowej i 12-letni okres spłaty, Twoja miesięczna rata powinna wynosić około 462 dolarów. Jeśli weźmiesz pełne 12 lat na spłatę kredytu, powinieneś zapłacić około 16 556 dolarów odsetek.

Ile wynosi miesięczna rata przy pożyczce osobistej w wysokości 10000 dolarów??

Miesięczna rata przy kredycie na 10,000$ waha się od $137 do $1,005, w zależności od APR i czasu trwania pożyczki. Na przykład, jeśli weźmiesz pożyczkę w wysokości $10,000 na jeden rok z APR 36%, Twoja miesięczna płatność wyniesie $1,005.

Jakie jest ryzyko pożyczki osobistej?

Twój kredytodawca może mieć prawo do zabrania czegoś, co jest Twoją własnością, np. samochodu, jeśli masz zabezpieczony kredyt. Twój pożyczkodawca może zgłosić brak płatności do biur kredytowych, co może oznaczać, że pojawi się w Twojej historii kredytowej i może zaszkodzić Twojej zdolności do uzyskania kredytu w przyszłości.

Który bank ma najniższe oprocentowanie?

Banki oferujące najniższe stopy procentowe

Pożyczkodawca z sektora prywatnego Bank HSBC oferuje obecnie najtańsze oprocentowanie w wysokości 6.85-7.75 procent. Canara Bank oferuje 7.05-11.85-procentowe oprocentowanie pożyczek domowych. Bank Karur Vysya oferuje pożyczki domowe z oprocentowaniem 7.15-9.35 procent.

Jakie są 4 rodzaje pożyczek?

Pożyczkodawca decyduje o stałej stopie procentowej, którą musisz zapłacić od pożyczonych pieniędzy, wraz z pożyczoną kwotą główną.

Rodzaje zabezpieczonych pożyczek
  • Pożyczka domowa. …
  • Pożyczka pod zastaw nieruchomości (LAP) …
  • Pożyczki pod zastaw polis ubezpieczeniowych. …
  • Złote pożyczki. …
  • Pożyczki pod zastaw funduszy i akcji. …
  • Pożyczki pod zastaw depozytów stałych.

Czy mogę dostać osobistą pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach?

Ogólnie rzecz biorąc, osobiste kredytodawców pożyczki wymagają niektórych dowodów dochodów, zanim będą one zatwierdzić kredyt. Jednak, możesz być w stanie uzyskać pożyczkę bez dochodów, jeśli możesz pokazać, jak ją spłacisz. Istnieją trzy rodzaje pożyczek bez dochodu: Pożyczka z deklarowanym dochodem, Pożyczka ze zweryfikowanymi aktywami: Możesz otrzymać pożyczkę o stwierdzonym dochodzie, jeśli masz jakiś dochód.