Co się stało z moim kontem Nelnet??

Co się stało z moim kontem Nelnet??


Jak mogę uzyskać wyciąg z pożyczki studenckiej z Nelnet??

Aby sprawdzić, zaloguj się do swojego Nelnet.com konto lub zadzwoń do nas na 888.486. 4722. Wyciąg z konta jest tylko obrazem stanu konta. Dokładne i aktualne informacje, wraz z terminami płatności, kwotami płatności i innymi szczegółami dotyczącymi konta, są zawsze dostępne w Twoim Nelnet.Konto com.

Czy Nelnet zamyka działalność?

Nelnet nie został wybrany jako jeden z tych servicerów jego umowa z rządem federalnym skończy się w grudniu 2021 roku. Oznacza to, że jeśli obecnie masz pożyczki federalne obsługiwane przez Nelnet, twoje pożyczki zostaną przeniesione do innego dostawcy usług w 2022 r.

Czy pożyczki Nelnet są umarzane po 20 latach??

Spłata w miarę zarabiania (PAYE)

Twoje pozostałe saldo pożyczki kwalifikuje się do przebaczenia po 20 latach kwalifikujących się płatności. Będziesz musiał spełnić następujące kryteria, aby się kwalifikować: Musisz mieć co najmniej jeden kwalifikujący się Direct Loan pierwszy wypłacony w dniu lub po 1 października 2011 r.

Jak mogę uzyskać dostęp do mojego konta w Nelnet??

Aby uzyskać dostęp do swojego konta, zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Jeśli nie utworzyłeś jeszcze swojego konta online, możesz je utworzyć klikając na przycisk Zarejestruj się w Nelnet.com.

Dlaczego moje pożyczki studenckie zniknęły??

Pożyczki studenckie nie znikają po siedmiu latach. Nie ma programu przebaczenia lub anulowania pożyczki po siedmiu latach. Ale jeśli ostatnio sprawdziłeś swój raport kredytowy i zastanawiasz się, “dlaczego moje kredyty studenckie zniknęły?” Odpowiedź jest taka, że masz zaległe pożyczki studenckie.

Gdzie mogę znaleźć moje oświadczenie o pożyczce studenckiej?

Jeśli masz pytania dotyczące wyciągu z kredytu studenckiego, najlepszą rzeczą do zrobienia jest zadzwoń do swojego doradcy kredytowego. Możesz zadzwonić bezpośrednio do swojego dostawcy lub skontaktować się z Federalnym Centrum Informacji o Pomocy Studenckiej, znanym również jako FSAIC, pod numerem 800-433-3243.

Czy Nelnet jest federalnym kredytem studenckim?

Nelnet jest federalnym serwisem pożyczek studenckich pracuje w imieniu U.S. Departament Edukacji, agencja rządowa, która udziela Tobie lub Twojemu dziecku pożyczek studenckich. Serwisant pożyczek działa jako dostawca obsługi klienta dla pożyczek, które Departament Edukacji pożycza pożyczkobiorcom.