Co się stanie, jeśli skończą się środki z PPP?

Co się stanie, jeśli skończą się środki z PPP?


Czy fundusze PPP kończą się?

Small Business Administration (SBA) ogłosiła, że skończyły się pieniądze w ramach Paycheck Protection Program (PPP), na kilka tygodni przed końcem maja. Fundusze wysychające dla programu o wartości prawie 1 biliona dolarów pokazują, że firmy nadal potrzebują pomocy federalnej, aby odzyskać siły po pandemii COVID-19.

Czy istnieje PPP runda 3?

PPP Runda 3 dotyczy firm zatrudniających 500 lub mniej pracowników, lub jeśli otrzymujesz pożyczkę w drugim losowaniu, 300 lub mniej. Mają one również zastosowanie do przedsiębiorstw, które są skategoryzowane jako “Zakwaterowanie lub usługi żywnościowe” i mają 500 lub mniej pracowników na lokalizację (300, jeśli potrzebujesz drugiej pożyczki losowej).

Czy zostały jeszcze jakieś fundusze na PPP?

PPP Deadline aplikacji przedłużony do maja 2021 r: The U.S. Senat przegłosował przedłużenie programu PPP do końca maja 2021 roku, dając małym firmom więcej czasu na złożenie wniosku, a rządowi więcej czasu na rozpatrzenie wniosków.

Czy będzie kolejna pożyczka PPP 2022?

Jeśli nigdy nie otrzymałeś pożyczki PPP i zastanawiasz się, czy będzie kolejna pożyczka PPP na 2022 r, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Nic nie zostało ogłoszone. Nie możemy jednak przewidzieć, jaka będzie reakcja rządu, jeśli pandemia przybierze inny, gorszy obrót.

Czy PPP zostanie ponownie przedłużone?

Zarząd Rezerwy Federalnej w piątek ogłosił, że przedłuży po raz ostatni swój Paycheck Protection Program Liquidity Facility, lub PPPLF, o dodatkowy miesiąc do .

Czy fundusze SBA są nadal dostępne?

Zawiadomienie: Zaliczki EIDL są już zamknięte

SBA nadal oferuje inne opcje finansowania dla małych firm, w tym tradycyjne pożyczki SBA.

Czy Womply PPP jest nadal dostępny?

Womply będzie kontynuować przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków o pożyczkę PPP w oczekiwaniu na pojawienie się dodatkowych funduszy. Będziemy pracować do czasu, aż każdy legalny biznes zatwierdzony przez SBA otrzyma finansowanie. Skontaktuj się ze swoimi senatorami i przedstawicielami i powiedz im, że chcesz więcej funduszy na PPP.