Co może uniemożliwić Ci uzyskanie kredytu USDA?

Co może uniemożliwić Ci uzyskanie kredytu USDA?


Czy trudno jest uzyskać akceptację dla USDA?

Zatwierdzeni pożyczkodawcy USDA zazwyczaj wymagają minimalnej oceny kredytowej wynoszącej co najmniej 640, aby uzyskać pożyczkę domową USDA. Jednak USDA nie ma minimalnego wyniku kredytowego, więc kredytobiorcy z wynikiem poniżej 640 mogą nadal kwalifikować się do kredytu hipotecznego wspieranego przez USDA. Jeśli twój wynik kredytowy jest poniżej 640, jest jeszcze nadzieja.

Jak mogę zakwalifikować się do kredytu USDA w Nowym Jorku??

Wymagania dotyczące kwalifikowalności pożyczki USDA w Nowym Jorku
  1. Dom musi być zamieszkany przez właściciela.
  2. Musi to być dom jednorodzinny.
  3. Tylko nieruchomości wiejskie.
  4. Ziemia nie może być wyceniona na więcej niż 30% wartości całkowitej.
  5. Wszelkie łuszcząca się farba musi być usunięta i przemalowana.
  6. Brak stodół.
  7. Studnia musi być testowana na obecność bakterii coli.

Na co zwraca uwagę USDA przy udzielaniu kredytu?

Oficjalny regulamin kredytów hipotecznych USDA mówi, że nabywcy domów muszą mieć wynik kredytowy 640 Aby uzyskać zatwierdzenie, ale będzie zatwierdzać kredyty mieszkaniowe dla nabywców z punktami kredytowymi poniżej 640, a dla nabywców bez punktów kredytowych w ogóle, na podstawie indywidualnych przypadków.

Jak długo to trwa dla USDA do zatwierdzenia pożyczki?

około 30-45 dni
Po podpisaniu umowy kupna, proces ubiegania się o kredyt USDA trwa zazwyczaj ok 30-45 dni. Im szybciej wszystkie strony pracują razem, aby wypełnić i dostarczyć dokumenty do zatwierdzenia kredytu, tym szybciej może nastąpić ostateczne zatwierdzenie kredytu i zamknięcie.

Jaką ocenę FICO stosuje USDA?

Minimalny wynik FICO ® na poziomie 640. Kwalifikująca się nieruchomość – dom, który chcesz kupić lub zrefinansować musi znajdować się w kwalifikującej się strefie wiejskiej lub podmiejskiej. Dowiedz się, czy Twoja nieruchomość kwalifikuje się.

Jaki jest maksymalny stosunek zadłużenia do dochodów dla pożyczki USDA??

41%
Stosunek zadłużenia do dochodu (DTI): Twój współczynnik DTI oblicza, ile z twojego miesięcznego dochodu idzie na miesięczne spłaty zadłużenia. Maksymalne DTI, na które pozwala USDA to 41%.

Czy kredyt USDA może być używany na fixer górny?

Czy mogę kupić nieruchomość z kredytem USDA?? Tak, można użyć kredytu USDA do zakupu fixer-upper, ale są zasady. Szacowany koszt renowacji nie może być większy niż 10% kwoty pożyczki. Dom musi być również w stanie nadającym się do zamieszkania.