Co kwalifikuje się jako pierwszy nabywca domu w NY?

Co kwalifikuje się jako pierwszy nabywca domu w NY?


Czy NY ma program dla osób kupujących dom po raz pierwszy?

Na przykład w Nowym Jorku program HomeFirst Down Payment Assistance zapewnia uprawnionym osobom kupującym dom po raz pierwszy do 20 procent ceny zakupu domu, do 100 000 dolarów, na poczet zaliczki lub kosztów zamknięcia.

Skąd mam wiedzieć, czy mogę zakwalifikować się do pożyczki na dom?

Musisz mieć kwalifikujące się FICO® Wynik co najmniej 620 punktów, aby zakwalifikować się do większości rodzajów pożyczek. Powinieneś rozważyć pożyczkę FHA lub VA, jeśli twój wynik jest niższy niż 620. Kredyt FHA jest kredytem wspieranym przez rząd z niższym zadłużeniem, dochodem i standardami kredytowymi.

Jaki musi być Twój wynik kredytowy, aby kupić dom po raz pierwszy??

FICO® Wyniki z co najmniej 640 lub tak są zazwyczaj wszystkie, które są potrzebne do zakwalifikowania się do pomocy dla pierwszego nabywcy domu. FICO® Wyniki wahaja się od 300 do 850. Ale są szanse, że możesz potrzebować wyższej oceny kredytowej około 680 lub tak, aby zakwalifikować się do konwencjonalnej hipoteki.

Czy można kupić dom z 15000 w dół?

Jeśli włożą 5% w dół ($15,000), co jest zwykle minimum, które można umieścić w dół z większości konwencjonalnych programów kredytowych dzisiaj, ich miesięczna płatność za ten dom o wartości 300 000 dolarów wyniesie około 2 000 dolarów.

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby kupić dom w NY?

Program Konwencjonalny Plus

Aby zabezpieczyć 3% zaliczkę na dom jedno- lub dwurodzinny, musisz mieć wynik kredytowy w wysokości co najmniej 620. Dla większych domów, wynik kredytowy 680 może być wymagany.

Ile potrzebujesz na zaliczkę na dom w Nowym Jorku??

Zalecane minimalne oszczędności
Minimalna zaliczka $8,750
Koszty zamknięcia $8,494
Szacunkowa gotówka potrzebna do zamknięcia $17,244
Zalecana Rezerwa Gotówkowa $4,467
Całkowite zalecane oszczędności $21,711

Ile wynosi koszt zamknięcia w Nowym Jorku?

Koszty zamknięcia w Nowym Jorku mogą wynosić od tak nisko jak 1.5% do nawet 6% ceny zakupu dla kupujących. Jeśli chodzi o sprzedawców, koszty zamknięcia mogą się wahać od 8% do 10% ceny. Jak można się spodziewać, Nowy Jork może być drogi. Ale błędy w procesie zamykania mogą kosztować duże sumy pieniędzy.